Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz a Mi Hazánk...

Mit gondolsz a Mi Hazánk Mozgalomról?

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 13:24
A kérdező szavazást indított:
Szavaznék rájuk
Szimpatikusak, de nem rájuk szavazok
Nem tudom/Semleges
Nem kedvelem őket, de nem károsak
Rühellem őket, nagyon káros a tevékenységük
60 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
38%
Az egyetlen nagyjából jobboldali párt. Kicsit puhányak sok kérdésben, de legalább a győzelmük esetén szépen megreguláznák a cigányokat, ami igencsak rájuk férne!
2023. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
35%
Nincs más alternatíva, az egyetlen párt, amely eleve magyar. Egy Kun Béla, Dobrev vagy Orbán sosem fog magyar érdeket képviselni. A minap neveztek át egy laktanyát Mária Teréziára... Netto hazaárulók.
2023. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
16%

A legutóbbi választáson rájuk szavaztam jobb híján, mert az egyetlen párt, amelyik nem csak dumált, hanem tett is valamit, pl a végrehajtó maffia ellen. (Nem vagyok hitelkárosult)

Ugyanakkor több dologban nem értek velük egyet.

Most egyre szimpatikusabb a Politika Hontalanok Szövetsége , akik nem jobbosok, nem balosok, hanem normális országot akarnak.

Nem pártkatonákat akik akkumulátorral akarják tönkretenni a magyar földeket, ivóvizet.

2023. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
29%
A tudomány (oltások) elleni hergelésük megbocsáthatatlan.
2023. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
40%
Szélsőjobbosok, idegen- és zsidógyűlölők, Szálasi Ferenc szellemi hagyatékát viszik tovább, ha rajtuk múlna ismét embereket lőnének a Dunába. A legrosszabb, hogy a Fidesz még asszisztál is hozzájuk, és pénzeli őket. Különben hogy tudtak volna ilyen rövid idő alatt így megerősödni, hogy parlamentbe kerültek? Ha nem a Fidesz pénzelte őket, akkor én csak rosszabbat tudok elképzelni.
2023. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem a Fidesz pénzeli őket, sok mindenben kritizálják a Fideszt, hanem jobban ismerik a magyar néplelket, arra játszanak amit még a Fidesz sem mer megtenni. Arra játszanak, hogy a magyar nép elég nagy része, különösen vidéken idegengyűlölő, cigánygyűlölő (mert velük élnek és tapasztalják a problémákat velük kapcsolatban). Ezekből az emberekből nagyon sok én is vidékiként nagyon sok ilyet ismerek. Az oltásellenesség pedig nagyon elharapódzott azok között, akik amúgy nem is értenek hozzá. Na ezt a nagy réteget csak ők szólítják meg. Ezért is sikeresek!
2023. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
29%
Vannak hülyeségeik (könyvdarálás, oltásellenesség), de még így is a legkevésbé kártékony párt.
2023. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
33%

6.


Mondjuk azért az is egy vicc tud lenni, amikor a főváros közigazgatási határát soha át nem lépő Momentumos bohóc oktatja ki a vidékieket, hogy a cigányt szeretni kell, rosszabb esetben elhiszi a romák sipákolását és megvan róla győződve, hogy "a nagy kopaszok báncccsák szegényeket, ok nélkül"

2023. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
39%
Az egyetlen párt, amelyik a magyar embereket is képviseli.
2023. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
32%
#5 Alá tudod támasztani valamivel bármelyik mondatodat?
2023. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!