Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyermekvédelmi törvény védi...

A gyermekvédelmi törvény védi jelenleg a gyerekeket az LMBTQ tanokkal szemben?

Figyelt kérdés
Vagy inkább szigorítani kellene?

2023. okt. 11. 08:52
 51/108 anonim ***** válasza:
0%

#50


Így kellett volna:

A nemi identitást lehet befolyásolni gyermekkorban, vagy nem?


Igen, lehet.


Befolyásolhat egy LMBTQ propaganda anyag egy gyerket vagy nem?


Igen, befolyásolhat.

2023. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/108 anonim ***** válasza:
94%
#51 nincs ezt igazoló kutatás. Vagy ha van, linkelnéd, kérlek?
2023. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/108 anonim ***** válasza:
0%

#52

Inkább megfordítanám a dolgot.

Mutass 1 olyan kutatást ami nem ezt mondja.


De te magad is leírtad:

"A kérdésre visszatérve, nincs konkrétan meghatározott oka, hogy miért alakul ki homoszexualitás, több elmélet van, a legvalószínűbb hogy a terhesség alatt a magzatot ért, anyában végbemenő hormonális változások tehetnek róla, ugyanis csak környezeti, vagy csak genetikai magyarázat NINCS."


Kell rá hajlam is, de a kérdés úgy lett felrakva hogy ezt feltételzve kell választ adni.


Így a te válaszodat is elfogadottnak tekintem. Csak nem merted kerek perec leírni, nekem ez nem volt szimpatikus.

Szóval linkelné nekem olyan kutatást, ami kihagyja a környezeti ráhatást?

2023. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/108 anonim ***** válasza:
16%

Amúgy kíváncsiságból feltettem a kérdést a mesterséges intelligenciának is. Bemásolom ide a választ:


Amit fontos megjegyezni, az az, hogy a környezeti hatások valóban befolyásolhatják a gyermek szexuális orientációját, különösen, ha azok ellentétesek a gyermek saját érzéseivel és önismeretével. Ha egy olyan gyermek számára, aki úgy érzi, hogy heteroszexuális, homoszexuális irányú nyomás éri, az valóban befolyásolhatja a gyermek szexeuális identitását vagy stresszes és önértékelési problémához vezethet.

2023. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/108 anonim ***** válasza:
94%

#53 “0%

#52

Inkább megfordítanám a dolgot.

Mutass 1 olyan kutatást ami nem ezt mondja.”

Tehát nem szabad kérdezni, hogy támaszd alá az állításod forrással, csak AI segítségével megy? És még az sem adott konkrét kutatást? Érdekes….

2023. okt. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/108 harminezer oxigén ***** válasza:
92%

#53 (tegnap 2023.10.15. 21:36)


személyes tapasztalatot elfogadsz validnak?


transznemű vagyok, gyerek ként "fura"gyerek voltam mindig is. a kamaszkor kezdetén tudasult bennem hogy mi a helyzet, próbáltam magamra erőltetni az elvárt mintát, nem ment.

23-25 lehettem mure elfogadtam

m agam, hogy vagy beteszek mindent egy lapra vagy dobom a potot (poker hasonlat), 28 voltam mikor belevágtam 30 lettem mire minden papírokat, megkaptam, aztàn jött Semlyên agymenése- törvényileg tiltotta be higy önmagamként boldog legyek.

közel 4 év pereskedés 3 megnyert per de végre megkaptam a nevem (éllyél át egy ilyet) minden szakvêlemem megvan (pszichiáterek pszichologus iü szakêrtők)


te megsértettél, az olvasott dolgaid alapján itêlkezel tapasztalat/ismeret nélkül


Niki

2023. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/108 anonim ***** válasza:
21%

#55


[link]


[link]



[link]


Mint írtam, nem is találnál más jellegű kutatást.

Gondolom te is tudsz keresni a google keresővel.

De azért lásd milyen jó szívem van, adtam linket, amin keresztül ha szeretnéd át tudod olvasni a teljes kutatási anyagot.

Szívesen...


#56


1. Hogyan sértettelek meg?

2. Személyes tapasztalatod mit akar bizonyítani/cáfolni?

Szerintem nagyon nem érted miről is beszéltem.

2023. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/108 anonim ***** válasza:
89%

#57 az első link, egy olyan kutatásra hivatkozik, ami ma már nem létezik:

[link]


Valószínűleg azért mert szakmaiatlan? Én is tanultam genetikát, nagyon nem tart még ott hogy ilyen géneket felfedezzenek, vagy ha megtették volna, most kaptak volna érte Nobelt.


Ugye nem várod, hogy a pesti srácokat meg a mandinert hiteles szakmai forrásnak vegyem? 😂😂😂😂

2023. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/108 anonim ***** válasza:
0%

#58

Miért nem veszed hiteles forrásnak?

2023. okt. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/108 anonim ***** válasza:
100%

#59 1, nem szakmai folyóiratok

2, nem független sajtó

3, alap nélkül harsogja amit a Fidesz mond.

Miért kéne annak vennem?

2023. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!