Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyermekvédelmi törvény védi...

A gyermekvédelmi törvény védi jelenleg a gyerekeket az LMBTQ tanokkal szemben?

Figyelt kérdés
Vagy inkább szigorítani kellene?

2023. okt. 11. 08:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 anonim ***** válasza:
0%

#90


Csakhogy ebben a témában nincs konszenzus a szervezeten belül.

2023. okt. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/108 anonim ***** válasza:
0%

Nekem továbbra is az a véleményem, hogy amíg nem tudjuk hogy egy LMBTQ propaganda anyag mennyire befolyásolja a gyerekeket, addig nem szabad kitenni őket a veszélynek. Főleg úgy, hogy az LMBTQ propaganda elhagyásának csakis kizárólag pozitív hatása van. Mert arra sincs bizonyíték, hogy az érzékenyítés "működik" ezzel a módszerrel. Szóval sokkal több a negatív hatása, mint a pozitív.

Én a lányomat úgy nevelem, hogy elmondom neki hogy vannak sérült, beteg emberek akiknél előfordulhat ilyen aberráció.

Megbeszéltük, hogy teljes elfogadással kell lenni velük, mert szegények nem tehetnek arról, hogy ez történt velük.

Fontosnak tartom, hogy elfogadóak legyünk, de ugyanakkor tudjuk hogy ez csak 2%-ban előforduló rendellenesség.

Mikor a filmekbe ezt a rendellenességet menőnek akarják beállítani, akkor meg szoktam állítani a filmet és elmagyarázom neki, hogy az nem menő hogy kettő apukája van, ez egy hátrányos helyzet és kényszer miatt így alakult.

Mindenki megérdemelné, hogy anyukája és apukája legyen, de van akiknek ez sajnos nem adatik meg, és ők áldozatok, akikkel megértőnek kell lenniük.

Így tudja a helyén kezelni a dolgokat, nem torzul ez a gondolkodásmódja és elfogadással és szertettel fordul a más irányultságú emberek felé.

2023. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/108 anonim ***** válasza:
25%

https://www.youtube.com/watch?v=KIfv3q8_za8


Továbbra is ezt a videót tudom ajánlani, ami segít kicsit jobban átlátni a téma fontosságát.


Az ideális családi model és az értékek továbbadása nagyon fontos a társdalaom egészsége szempontjából.

Erre kell törekedni. Nem arra kell törekedni.

Én rossz iránynak tartom azt, hogy az ideális esetben heteoszexuális gyermeket túlzott "érzékenyítéssel", homoszexuális gyermeket neveljünk, amennyiben genetikailag van rá hajlama.

De még egyszer leírom, hogy nem azon kellene vitatkozni, hogy ez megtörténhet-e és mindenféle kutatásokkal igazolni kellene.

Azt kellene felülvizsgálni inkább, hogy van e pozitív hozama a gyermekek érzékenyítésének! Amennyiben nincs, akkor nem kell csinálni, és okafogyottá válik a vita!

2023. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/108 anonim ***** válasza:
87%

#91 milyen szervezetnél??


#92 "Főleg úgy, hogy az LMBTQ propaganda elhagyásának csakis kizárólag pozitív hatása van."

Erre leszel szíves linkelni valami forrást, mert egyrészt szubjektív, másrészt elég légbőlkapottnak hangzik.


"Én a lányomat úgy nevelem, hogy elmondom neki hogy vannak sérült, beteg emberek akiknél előfordulhat ilyen aberráció."

A helyzet az, hogy nem aberráció, nem is betegség, ezt áálítani pedig rágalom, és becsületsértő, simán beperelhetnek érte, téged, vagy a lányodat, ha büntethető korú.


"Fontosnak tartom, hogy elfogadóak legyünk, de ugyanakkor tudjuk hogy ez csak 2%-ban előforduló rendellenesség."

Nem tekinthető orvosi vagy pszichológiai szempontból rendellenességnek.


"Mikor a filmekbe ezt a rendellenességet menőnek akarják beállítani, akkor meg szoktam állítani a filmet és elmagyarázom neki, hogy az nem menő hogy kettő apukája van, ez egy hátrányos helyzet és kényszer miatt így alakult."

Milyen hátrányos helyzet? Nem menő, senki sem mondja, hogy az, hanem hogy egyenértékű, mint egy heteró pár.


"Mindenki megérdemelné, hogy anyukája és apukája legyen, de van akiknek ez sajnos nem adatik meg, és ők áldozatok, akikkel megértőnek kell lenniük."

Ez is egy vélemény. Csak semmi jelentősége nincs. Mert csomó gyerek van állami vagy egyházi intézetekben, akik boldogok lennének, ha csak egy szülőjük, vagy akár két,de azonos nemű szülőjük lehetne a 0 helyett. Igazán arrogáns azt mondani, hogy ezek a gyerek ne lennének jobb helyen egy azonos nemű párnál, mint az intézetben. Hogy nagyobb hátrányban lennének, ha mindenük meglenne egy egynemű párnál, mint a semmi és a hátrány, amit az állami gondozás jelent, szinte mindig.


"Így tudja a helyén kezelni a dolgokat, nem torzul ez a gondolkodásmódja és elfogadással és szertettel fordul a más irányultságú emberek felé."

Akkor valaki más is foglalkozik vele? Mert amit te tanítasz neki az nem elfogadás, vagy szeretet, hanem lenézés és gyűlölet.


"Én rossz iránynak tartom azt, hogy az ideális esetben heteoszexuális gyermeket túlzott "érzékenyítéssel", homoszexuális gyermeket neveljünk, amennyiben genetikailag van rá hajlama."

Nem lehet homoszexuális gyereket nevelni hetero gyerekből. Ez nem vitakérdése, hanem tény. Az elfogadás, és az egyenlőség pedig alap dolog, amire a gyereknek szüksége van ahhoz, hogy ne, lelki sérült gyűlölködő felnőtt legyen belőle.

2023. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/108 anonim ***** válasza:
0%

#94

"milyen szervezetnél??"

Magyar Pszichiátriai Társaságnál.


Az, hogy a LMBTQ propaganda elhagyásának csakis kizárólag pozitív hatása van, azaz én véleményem. Jelenleg nincs azaz Isten aki be tudná bizonyítani, hogy pozitív vagy negatív hatása van. Vélemények vannak.

Az én véleményem az, hogy azt tudjuk és jelenleg az összes kutatás kimondja hogy homoszexuális hatást lehet kiváltani LMBTQ propagandával.

Ha azt kérdezed mi lenne a forrás, néz meg az utóbbi évek utolsó 10 kutatását. Még csak mutatnom sem kell, mert mind egyetért ebben.

És ennek tudatában NAGYON veszélyes a gyermekeket kitenni ennek a hatásnak. Szóval a véleményem egyértelműen az, hogy sokkal nagyobb a negatív hatása.


"A helyzet az, hogy nem aberráció, nem is betegség, ezt állítani pedig rágalom, és becsületsértő, simán beperelhetnek érte, téged, vagy a lányodat, ha büntethető korú."


Szabad véleménynyilvánítás van Magyarországon.

Szerencsére még nem a "toleránsak" kormányoznak.

Amennyiben a globalista kormány kerül hatalomra, könnyen elképzelhető hogy börtönbe is kerülhetek egy ilyen kijelentésért.

Ebben az esetben vállalni fogom a véleményem következményeimet.


"Milyen hátrányos helyzet? Nem menő, senki sem mondja, hogy az, hanem hogy egyenértékű, mint egy heteró pár."


Volt egy olyan film, ahol felkiáltott a gyerek barátja, hogy "DE MENŐ, HOGY NEKED KETTŐ APUKÁD VAN!". Na itt megállítottam és elmagyaráztam hogy ez nem menő dolog, inkább szomorú.

Számos hátránnyal jár ez mentálisan és biológiai szempontból is.

Egy szűk kisebbség tagja, eltér a normálistól. Ezt sokak számára nehéz kezelni. Nem lehet saját gyermeke, egy homoszexuális párnak, és a természet által megalkotott közösülést se tudja átélni, mivel a nemi szervek úgy fejlődtek ki hogy kizárólag heteroszexuális párok esetén jöhet létre a közösülés. Nyilván jobb híján a végbélnyílás van használva...


Akkor valaki más is foglalkozik vele? Mert amit te tanítasz neki az nem elfogadás, vagy szeretet, hanem lenézés és gyűlölet.


Ha te meglátsz egy mozgássérültet, akkor lenézed és gyűlölőd? :O

Én ha meglátok egy mozgássérültet, akkor segítek neki, mivel tudom hogy milyen nehéz neki. A lányom is így tesz, nagyon segítőkész és elfogadó és szeretettel fordul azon emberek felé, akik nem élhetik át, hogy milyen érzés felnevelni a szerelmük gyümölcsét. Mikor meglátod magadat és a szerelmedet a gyermeked mozdulatiba. Ilyenkor összeszorul az ember szíve, hogy van ember aki ezt nem tudja megélni a betegsége miatt.

Szóval minden erőnkkel azon vagyunk, hogy segítsük a sérült embereket.

Nem is értem, hogy miért feltételezed azt, hogy aki sérült az gyűlölni kell és lenézni? Ezt neked így tanították, vagy ez veled született sajátosság?


"Nem lehet homoszexuális gyereket nevelni hetero gyerekből. Ez nem vitakérdése, hanem tény. Az elfogadás, és az egyenlőség pedig alap dolog, amire a gyereknek szüksége van ahhoz, hogy ne, lelki sérült gyűlölködő felnőtt legyen belőle."


Lehet más emberrel beszélek, mert egy ideje beszéltem itt egy emberrel, akivel egyetértettünk ebben íme:


"elte-s vagyok, de mindegy.

A kérdésre visszatérve, nincs konkrétan meghatározott oka, hogy miért alakul ki homoszexualitás, több elmélet van, a legvalószínűbb hogy a terhesség alatt a magzatot ért, anyában végbemenő hormonális változások tehetnek róla, ugyanis csak környezeti, vagy csak genetikai magyarázat NINCS."


Ő is egyetértett velem, akkor ha jól értem te nem értesz egyet ezzel az állítással, ugye?

2023. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 anonim ***** válasza:
81%

#95 [link]

nekem elég nagy egyetértésnek tűnik....


lentebb görgetve megtalálod az "állásfoglalások" fül alatt, hogy miért tévedsz, és állítasz hazugságokat. Miközben rájuk hivatkozol. Vagy tájékozatlan vagy, vagy egyszerűen nem nézel utána mire hivatkozol arroganciából.

2023. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/108 anonim ***** válasza:
84%
95 azért lehet feltételezni, mert a melegeket gyűlölöd, és nem tartod normálisnak. Ezért feltételezem, hogy egyéb hátrányos helyzetű csoportokat is lenézel
2023. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/108 anonim ***** válasza:
18%

#96

A tagok bírálták hogy egyetértés nélkül adtak ki ilyen szöveget.

Többen kiléptek, nagy port kavart.

Sajnos ezt a felsőbb hatalom irányítja így aki nem engedelmeskedik azt tönkreteszik.

Ilyenek a nagy toleránsak...addig vagyunk biztonságban amíg nem ők irányítanak. De a talaj fogy el a lábunk alól.

Ezt csak mellékesen megjegyeztem, szóval tudok erről, sőt többet is tudok erről mint gondolnád. Személyes kapcsolatom miatt.

Ezt is elolvashatod, egy kis betekintés a "mocsárba"....


[link]


Vagy megszoksz vagy megszöksz...


#97

Ha te meglátsz egy olyan embert aki testi vagy szellemi fogyatékkal él, akkor a gyűlölet mint érzés fog el?

Tényleg nem értem a hozzállásod...

Mert bennem inkább a megértés és támogatás. Fentebb leírtam hogy mennyire hátránnyal jár a homoszexualitás élet. Éppen most dicsekedtem el egy havaromnak azzal hogy mutattam a videót hogy a nyakamba ugrik a lányom ahogy megjövök annyira vár haza és szeret.

Ez komolyan mondom a világon az egyik legjobb érzés. Most gondolj bele mit gondolhat egy homoszexualitás ember, hogy mitől foszotta meg az élet, hogy eltér a viselkesése a normális emberétől.

Szörnyű egy betegség. Nagyon sajnálom őket.

De ugyanakkor szeretettel is fordulok feléjük, mert ha ők, hála istennek, lehet nincsenek is tudatában annak hogy mit veszítettek, én tudom.

2023. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/108 anonim ***** válasza:
84%
Annyira ne lehetsz konteóhívő, hogy pszichológusk szakmai véleményét nem fogadós el
2023. okt. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/108 anonim ***** válasza:
49%

#99

Miért lenne kötelező mindent elfogadni, amit mondanak?

Én alapvetően fenttartásokkal kezelem ezeket a kijelentéseket, mert TUDOM hogy érdekek mentén húzódik meg.

A kutatások is érdekek mentén történnek. (Mindennel kapcsolatban)

És ez nem konteó, hiszen valós hatalma van ennek a propaganda szervezetnek.

A másik dolog, hogy ez a téma megosztotta a pszichológusokat is.

Szeretném ismételni, hogy egy nyomásgyakorlás történik az összes olyan pszichológusra, aki nem teljesíti a kiadott "parancsot". Nem volt megvitatás, nem volt konszenzus a pszichológusok köreiben, így egyenesen szégyennek nevezem hogy ezek után úgy nyilatkozott a társaság, mintha ez egy egyetemes vélemény lenne. Ez egy hangos kisebbség véleménye.

Meg nézd meg, hogy mennyire bugyuta dolgokra hivatkoznak, annyira nevetséges még a laikusok számára is.

Nem akarok a részletekig belemenni, de ha te elfogadod akkor fogadd el, én nem azaz ember vagyok akinek mindent lenyomnak a torkán.

Az utóbbi időbe azt hiszem te is láthattad, hogy hányszor hülyítették meg az embereket.

2023. okt. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!