Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyermekvédelmi törvény védi...

A gyermekvédelmi törvény védi jelenleg a gyerekeket az LMBTQ tanokkal szemben?

Figyelt kérdés
Vagy inkább szigorítani kellene?

2023. okt. 11. 08:52
 61/108 anonim ***** válasza:
37%

#58

Hivatkoznak egy kutatásra.

1. Ha nagyon nem bízol bennük, akkor megkeresed az eredi kutatást amire hivatkoznak.

2. Ha megbízol bennük, akkor elolvasod amit írnak és kíváncsiságból megnézed az eredeti kutatást.

3. Ha ugyanezeket a sorokat amiket átvett a pestisrácok, egy általad kedveltebb hírportálon szeretnéd olvasni, mert jobb a dizájn, vagy megelégedéssel tölt el, akkor tessék:

[link]

2023. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 anonim ***** válasza:
0%

#60


Akkor még egyszer, ez egy átvett cikk, ami hivatkozik egy kutatásra.

Itt nincs semmi értelme egyik érvednek sem, nem is értem...

Olyan mintha leírnák, hogy a KSH kiadta, hogy 9,8%-os az infláció. Lehozza a origo, pestisrácok, 444, hvg, és te ha origos cikket kapsz akkor arra kapásból rámondod, hogy hazudnak? De ha 444, akkor meg igaz?

Miért nem nézed meg, hogy mit mondott a KSH és kész? Mire fel ez a kis közjáték???

2023. okt. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 anonim ***** válasza:
84%
#61-62 nem értem mit akarsz ezzel. Nincs meleg gén. Én is ezt írtam le legalább 10 válasszal ezelőtt. Ez nem kérdés. Azt bizonyítsd, hogy kizárólag, vagy javarészt környezet teszi. Ez volt az eredeti kérdésem.
2023. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/108 anonim ***** válasza:
0%

#63

Én ilyet NEM írtam.

Így nincs mit bizonyítanom.


"A nemi identitást lehet befolyásolni gyermekkorban, vagy nem?

Igen, lehet.


Befolyásolhat egy LMBTQ propaganda anyag egy gyereket vagy nem?

Igen, befolyásolhat."


A kérdés arra vonatkozott, hogy a környezeti hatás kiválthat-e változást.

A kérdésre a válasz igen.

Mikor azt mondjuk, hogy igen, akkor azt úgy kell érteni hogy van rá lehetőség.

Egyetértek, hogy ezt te is leírtad, szóval nem is értem hogy mire akartál kutatást kérni az 52-es válaszodba? Hiszen nem volt vélemény különbség.

2023. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 anonim ***** válasza:
#64 akkor keresd vissza az első válaszom, amiben leírtam, hogy környezeti hatások ÉS hozott tulajdonságok (terhesség alatt a magzatra ható hormonok) kölcsönhatása hozza létre valószínűleg. Akkor végülis egyetértesz velem, de akkor miért hisztizel?
2023. okt. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 anonim ***** válasza:
0%

#65


Igen egyetértünk, csak nem írtad le kerek perec a választ a kérdésemre.

Írtam is, hogy így kellett volna.


A nemi identitást lehet befolyásolni gyermekkorban, vagy nem?

Igen, lehet.

Befolyásolhat egy LMBTQ propaganda anyag egy gyereket vagy nem?

Igen, befolyásolhat.


Ebben nem tetszett neked valami, amit nem is értek hogy miért...hiszen te is leírtad és ugyanazon a véleményen vagyunk. Mégis elkezdtél követelni tőlem valami kutatást...

2023. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 anonim ***** válasza:
84%
#66 azért mert nincs egyértelmű válasz. Nem lett bizonyítva, csak valószínűsíthető. A kettő között meg ég és föld a különbség. Vagy tényleg kérlek linkelj olyan kutatást, ami kijelenti, hogy szignifikáns hatással van a környezetnek a genetikai és más hatások nélkül. Rajta, kíváncsian várom!
2023. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 anonim ***** válasza:
0%

#67


Ki írta, hogy szignifikáns hatása van a környezetnek a genetikai és más hatások nélkül? :O

2023. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
81%
#68 abból feltételezem, hogy így érted, hogy kijelented, hogy befolyásol külső hatás egy gyerek szexuális irányultságát. Viszont, ha nincs benne eleve ez az irányultság, akkor akármennyi homoszexuális tartalmat lát, nem lesz belőle homoszexuális. Tehát csak arra lehet hatással, akiben eleve megvan ez az irányultság. Vagy ha te innentől csak homoszexuális tartalmat fogyasztasz, akkor meleg leszel?
2023. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 anonim ***** válasza:
0%

"Befolyásolhat egy LMBTQ propaganda anyag egy gyereket vagy nem?

Igen, befolyásolhat."


A befolyásolhat, az feltételes módba van kijelentve.

Úgy kell érteni, hogy ha megvannak a feltételek akkor igen, befolyásolhatja.

Figyelj, kezdem komolyan megkérdőjelezni az egyetemi oktatást, vagy a szavahihetőségedet. Most te valóban egyetemista vagy?

Én szégyellem, hogy egy ilyen egyszerű mondatot szét kell szednem és megrágva kell a szádba adni.

Ha megvan egy gyermekbe az irányultság genetikailag, akkor az LMBTQ propaganda, akár mesekönyvekkel, kiválthatja a homoszexualitást és örökre bevésődhet. A jelenlegi tudásunk szerint itt tartunk. Ami azért veszélyes, mert nem tudjuk, hogy ez a genetikai hajlam melyik gyereknél van jelen.

Így ha felelősségteljesek akarunk lenni akkor minden gyereket úgy kell kezelni, mint akibe benne van hajlam. Ezért nagyon fontos megvédeni a gyermekeket az LMBTQ propaganda anyagoktól.

2023. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!