Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van betiltva a nemesség?

Miért van betiltva a nemesség?

Figyelt kérdés
Ha nem jár plusz jogkörrel, akkor mi értelme tiltani, hogy valaki úgy írja a nevét, ahogy akarja? Magyarországon. Bármi lehet a nevem az Asztal Széklábtól kezdve a Aszaltszilváig de gróf nem lehet az ember? Ennek mi értelme? Kb. be van tiltva egy társadalmi osztály. Ilyen jogállamban, hogy lehet?

2023. okt. 13. 22:12
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
13%
Nagy nemes leszármozottak XD max genetikai hulladékok.
2023. okt. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
20%

32. Te mit tudsz felmutatni a családodról?


Egyszer úgy elbeszélgetnék egy ilyen buta emberrel élőben.. Interneten nagy a szája.. 😅😪

2023. okt. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
35%

"büszke vagyok rájuk ... iskola igazgató ..."

Akkor tanuld meg helyesen leírni a foglalkozásukat, hogy ők is büszkék lehessenek rád: iskolaigazgató. ;-)

2023. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
20%
33 Tudod nem a családról kell felmutatni valamit hanem magadról .. Lehet tőlem egy csöves valakinek az anyja apja ha elér valamit, illet e lehet nemes ha amúgy lófazt se tett csak veri magát a neten hogy ő nemes :D
2023. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
10%

34. Köszönöm, van hogy sajnos a telefon javit, mivel 3 nyelv van a billentyűzeten használatban.


A lepontozás meg nem engem minősít. :)


Tényleg, az egyik felmenőm Neumann János-t is tanította, mellette Szilárd Leóval. :)


Egyébként is bigótt az, aki csakis a helyesírásba tud belekötni. Más nincsen? :)


Egyébként ezt arccal is vállalod, nedves válaszoló? :)

2023. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
0%

*kedves


Na, erről beszéltem.. :)

2023. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
20%

Kedves kérdező!

Engem nem érdekel, hogy milyen címet használsz, amíg nincs semmi jelentősége, de nem vagyok hajlandó bárkit is külön tiszteletben részesíteni, mert valamelyik őse kapott egy nemesi címet.

2023. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
10%

37. Senki nem erről beszélt.


Bár igazából itt Magyarországon mindenki mindent irigyel a másiktól. :)

2023. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
0%

"itt Magyarországon mindenki mindent irigyel a másiktól"

Nem, egyáltalán nem mindenki. Még akkor sem, ha saját magadból kiindulva így gondolod.

2023. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
10%

39. Szívesen beszélgetnék azokkal, akik lemondó, bunkó módon beszélnek a másikról. :)


De nyilván az ilyenek a fotelban harcolnak tovább.. :)

2023. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!