Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól végzi a dolgát a Fidesz?

Jól végzi a dolgát a Fidesz?

Figyelt kérdés
kérlek írd mellé azt is, hogy milyen szimpatizáns vagy.
2010. okt. 18. 20:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem, egyre inkább nem.

Kritikus vagyok. Szeretnék megélni, de én nem vagyok gazdag.

2010. okt. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
87%

Én azt nem értem,hogy az itt válaszolók 5-8%-a fideszes...A választásokon megvolt a 2/3-os többségük,ami min 66.6%...Tehát a statisztikát nézve minden 10 válaszolóból min 6-nak fideszesnek kell lennie...Hol van ez a 66%????

Ha meg az itt válaszolók többsége valóban nem fideszes,akkor miért nem válaszolnak ilyen arányban a fidesz fanok??Talán belátják,hogy mit csináltak??

Én el sem mentem szavazni,mert nincs kire..Mindegyik csak addig mutatja a szépet,amíg meg nem választják őket..Utána meg....még arra is lusták,hogy leszedjék a választási plakátokat...

Lehetett tudni,hogy bárki is lesz hatalmon,nagyjából ezek lesznek...És ha arról lenne szó,hogy jön 2-4 év,amikor tényleg rendbe kell tenni a dolgokat,és utána közelíthetünk Európa szintje felé,azt mondom,oké,legyen..De valahogy ez a 2-4 év soha nem akar véget érni...Európa pedig egyre messzebb van....

Ez az én véleményem.....Hányok az összes Parlamentben ülőtől...Ott csak 1 ember dolgozik...a takarító....A többi csak élősködik...

2010. okt. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 titak ***** válasza:
75%

Ha a kormányzásról van szó, akkor:

Röviden: NEM

Bővebben: még semmi értelmeset nem csináltak, de azt is nagyon sz@rul. De szükségük is van rá, hogy legyen mit keverniük.

pártatlan ( felvidéki megfigyelő)


az előttem lévőnek:

Szerintem épp azért jött ki a 66%, mert a lakosság nagyrészének a hozzáállása hasonló volt a mint az Öné. Erre mondja a Fidesz, hogy „nemzeti együttműködés”. Ők együttműködnek.

>> AKI NEM SZAVAZ AZ MAGA ELLEN SZAVAZ<<

2010. okt. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
70%

08:07 vagyok


Ha a lakosság nagy része úgy gondolkodna,mint én,akkor most nem a fidesz ülne a trónon...Miért szavaz maga ellen az,aki nem megy el szavazni?Egyszerűen nem volt olyan párt,akiben hinnék...Mindegyik mondja a vakot,nem hiszek egyiknek sem...

Ha lett volna 1 olyan,amelyik az igazat mondja,adtam volna neki esélyt...

Nem hiszem,hogy ez magam ellen szavazás...

Amúgyis nyílt titok volt,hogy a fidesz lesz hatalmon.Tegyük fel,én leadom a voksomat a másik 4 párt közül az egyikre..Mi változott volna??Ha úgy alakult volna,hogy 2-3 párt nagyjából azonos eséllyel indul a hatalomért(a közvéleménykutatásokon hasonló támogatottságot kaptak volna),akkor elmentem volna.Hiába nem hittem volna neki,de akkor már az én szavazatomon is múljon,hogy mi lesz...De a fidesz előnye akkora volt,hogy több 10.000 szavazat kellett volna még..És mivel sejtettem,hogy az én 1 voksom nem ér semmit,ezért maradtam otthon...illetve dolgoztam...

2010. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 bumbi02 ***** válasza:
100%
milyen jó vitamentes kis fórum.. mindenki kérdésre válaszolt és senki se indokolta h mér nem tetszik neki.. igy nincs vita:) ilyet se láttam még politika rovatba:) ne is legyen xd:)
2010. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!