Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon Orbán Viktor miniszterel...

Vajon Orbán Viktor miniszterelnök mit érezhet hogy rajta nevet a világ a kínos videója miatt?

Figyelt kérdés
Most már aki tisztelte már az is biztos furcsállja az esetet hogy kb ezzel a jelenettel hogy sehol se találóm a helyem meg mit keresek én itt? egy szintre került Joe Bidennel ami nem jó.
2023. okt. 21. 21:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

Nem mert csak követi a merkelt


[link]

2023. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
42%
Tippre leszarja, azon se csodálkoznék, ha direkt csinálta volna.
2023. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Terelés az ellenzék végett
2023. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

100 kínosabb pillanata volt már, és ezeknek soha nem volt semmi jelentősége, max pillanatnyi cirkusz a népnek.


Egyébként ha én ott lettem volna, én is összeszartam volna magam Putyintól, szóval ez teljesen normál emberi reakció abban a pillanatban. Én önmagában azt nem értem, hogy egyáltalán miért kell neki Putyinnal találkozgatni(?)

2023. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem szokott magáról összevágott, kínos videókat nézni, nem érdekli. Van más dolga.


Igazából sosem törekedett arra, hogy megfeleljen az ellenzéki médiának, inkább kialakított egy baráti médiát, már szerepelni is csak oda hajlandó elmenni.

2023. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem hogy izgatja.

Neki ezek a lehetőségei

1.eu parti lesz, akkor viszont jogállam visszaállítasa, vagyis vagyonelkobzás és letöltendő börtön lenne a vége neki.

2. Putyin kutyája lesz, idővel eu kilépés, igy megmarad az összelopott pénze, 60 puszta és elmarad a lopasert a felősségrevonas.

2023. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem érez semmit, mert nem nézi vissza magát és különben is pszichiátriai gyógyszereket szed, amitől nem érez semmit.
2023. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értem
2023. okt. 21. 22:14
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Nagyjából azt érezheti, hogy egyik helyen nem akar lenni, mert megutáltatta magát szövetségesként, másik helyen pedig bekerült abba a körbe, ahol a Hamasz a barát, miközben ő Netanjahu puszipajtása. Hogy a fenébe viselkedjen ilyenkor az ember? Na így.
2023. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Milyen videó? Valaki belinkelné?
2023. okt. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!