Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldali politikusok...

A jobboldali politikusok miért hisznek abban hogy az LMBTQ dologtól (pl egy könyv, stb) lesz meleg valaki vagy valaki gyermeke? Ezt a szavazók között ki hiszi el? Erre van bizonyíték?

Figyelt kérdés

#jobboldal #LMBTQ #Gyermekvédelmitörvény
2023. nov. 3. 13:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ők az elfogadásért küzdenek. Hogyan hackelhetjük meg ezt a tervüket? A gyerekek! (Ahogy palesztina csinálja)


Izraelben engedélyezett a melegházasság, Palesztinában agyonlőnek érte.

2023. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
44%
Azok a jobboldali politikusok teszik ezt akiknek szar van a házuk táján, és el kell terelni arról a figyelmet.
2023. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
13%

"Minden szexuális orientáció és némi identitás normális, mivel az egyén nem él tőle nehezebben "


Akkor a családon belüli erőszak is normális mert az egyén nem él tőle nehezebben. Sőt ő jól érzi magát az uralkodó szerepben. Csak a körülötte levőknek kellemetlen.


Nekem például nem kellemes látvány egy kirúzsozott szakállas férfi miniszoknyában. Lehet hogy ő jól érzi magát de engem a hányinger kerülget ha ilyet látok. Nem tehetek róla, egy belülről jövő spontán reakció. Tulajdonképpen kűzdeni sem akarok ellene. Szerintem vannak még páran akik hasonlóan éreznek.

2023. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%
#23 de, az áldozat nehezebben él. A homoszexualitás nem árt senkinek, amég mindkét fél beleegyezik. Ahogy a heteroszexualitas sem árt, amég mindkét fél beleegyezik. Nem kell fullban nyomni a kr*tént.
2023. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
62%

"Akkor a családon belüli erőszak is normális"


Mondjuk úgy, hogy ez nyilvánvaló rosszindulat és szándékos csúsztatás.


"Nekem például nem kellemes látvány egy kirúzsozott szakállas férfi miniszoknyában."


Egyrészt magánügy, másrészt meg erősen kétlem, hogy a való életben ilyet láttál egyáltalán. Ha drag show volt, oda meg önszántadból mentél :)

2023. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
64%

A jobboldali politikusok miért hisznek abban hogy az LMBTQ dologtól lesz meleg valaki vagy valaki gyermeke? Erre van bizonyíték?


Ohh, de van ám. Én vagyok az élő bizonyíték... Gimis koromban végignéztem A fiuk a klubból sorozatot... és hát homoszexuális lettem. Igaz nő vagyok és a nőkhöz vonzódom a fiúk a klubból meg homoszexuális férfiakról szól, de 100% biztos vagyok, hogy csak ezért lettem meleg...

2023. nov. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

#26 Akkor kérlek magyarázd el nekem, miért is akartok annyira bejutni az óvodákba, iskolákba és a gyerekeket oktatni az lmbtq+BBQ vallás tanaira, ha semmi de semmi hatása nincsen a gyerekekre?

Nem veszed észre milyen nevetséges ezzel jönni, hogy semmit nem okoz, a gyerekek nem ettől fognak megváltozni, másképpen gondolkodni, mikor köröm szakadtáig erőlködtök azon hogy a gyerekek közelébe juthassatok és ott a tanaitokat nekik hirdethessétek?

2023. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
77%

Kedves 27, nagyon rossz helyen kopogtatsz mert én pont, hogy nem akarok óvodákba és iskolákba bevinni semmit és senkit sem, és ellenzem is. Legalábbis azt, amitől "ti" féltek és csak egy mumus azt ellenzem. Azt, hogy egy felvilágosító órán pl megemlítsék, hogy léteznek homoszexuális, transznemű és egyéb emberek azt mondjuk támogatom, de szigorúan 14 év fölött (hamár annyi a beleegyezési korhatár).


Amúgy meg tényleg nem hiszem, hogy lenne hatása. Kicsit irónia volt a fiuk a klubbol példám, de amúgy Vad Angyal-t is néztem és nem lettem Natalia Oreiro sem. Néztem, sőt nézek rengeteg ciszheteró normativával ellátott filmet és sorozatot, és még mindig a nőket szeretem. Ha valakire egy film, sorozat, könyv ennyire nagy hatással van akkor lehet az egyeddel van a baj, és nem a könyvvel vagy sorozattal.


Ui.: Lassan megváltoztatom a véleményemet, mert ahova az ország tart már nem lesznek tanárok. Akkor pedig lehet mégis jobb lenne a "gyerekeket oktatni az lmbtq+BBQ vallás tanaira" ... legalább tanulnának valamit, ha tanár nincs aki a A Pitagorasz-tételt megtanítsa nekik

2023. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

#28 Akkor kérlek - de nagyon - hogy nekem, aki pedagógus és valóban minden napját gyerekek között tölti, látja mit okoz közöttük a média, hogyan változtatja meg őket amit hallanak, látnak - hidd el, hogy VAN hatása. Nem kicsi, hanem teljes életeket megváltoztató, döntő hatása van annak amiket látnak.

Elég volt hogy a tévében a való világ sorozatokban elkezdték a meleg kapcsolatokat mutogatni, onnantól az általános iskolás lányok között elterjedt, hogy ők barátnők, szeretik egymást, kézen fogva közlekednek, mert szerelmesek. Olyan lányok akik addig is meg azután is szimplán barátnők voltak, csak a médiából felkapott lett a barátnőzés. Éppen így megy ez az lmbtq téma is a fiatalok között. Ha békén hagyjuk őket akkor mindenki maga fog ezzel találkozni a neki megfelelő korban, időben és úgy alakul a nemi identitása, személyisége ahogyan az természetes. Aki homoszexuális az az lesz, aki meg nem, az nem lesz az.

Semmiféle pozitívum nincs abban ha idő előtt mutogatunk ilyeneket a gyerekeknek és végképp nem kell rá tanítani őket. Ezzel egy szintre emeled az ilyen elmebajokat a normális szexuális beállítottságokkal - és bizony az lmbtq egy elmebaj, mentálisan problémás emberek próbálnak meg a különböző kitalált genderekkel valamiféle figyelmet kicsikarni, valami csoportba tartozni és kapcsolatokat kialakítani vele.

Éppen úgy el fog múlni ahogy a hippik kora is elmúlt vagy ahogy ma már nem kötnek a fejükre a lányok ostoba szarvszerű kontyot, a fiúk nem hagyják hátul hosszúra a hajukat, mint tették még pár éve amikor az volt a divat.

Viszont az lmbtq nem olyan, mint egy divatos hajviselet, mert csak bevezetője annak amiért az egészet csinálják - a gyógyszergyáraknak, egyéb lobbinak akarnak vele felvevő piacot teremteni a hormonkészítményeknek, orvosi beavatkozásoknak és bizony, kell a fiatal azoknak a szexuális ragadozóknak akik őket akarják majd használni később.

Nagyon kérlek, hogy ne segítsd ezeket aki ártani akarnak a gyerekeknek! A fiatalok amúgy is találkoznak ezekkel a témákkal, add meg a szülőknek azt a lehetőséget, hogy ha akarnak, akkor ők dönthessék el hogy mikor és milyen módon ismerkednek meg ezzel a gyerekeik. Hidd el, hogy aki homoszexuális az az lesz így is, nincs szüksége külön oktatásra róla az összes többi gyereknek!

2023. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
62%

"Viszont az lmbtq nem olyan, mint egy divatos hajviselet, mert csak bevezetője annak amiért az egészet csinálják - a gyógyszergyáraknak, egyéb lobbinak akarnak vele felvevő piacot teremteni a hormonkészítményeknek, orvosi beavatkozásoknak és bizony, kell a fiatal azoknak a szexuális ragadozóknak akik őket akarják majd használni később."


Elég szomorú, hogy ilyen hagymázas képzelgésekkel te pedagógus vagy.

2023. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!