Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldali politikusok...

A jobboldali politikusok miért hisznek abban hogy az LMBTQ dologtól (pl egy könyv, stb) lesz meleg valaki vagy valaki gyermeke? Ezt a szavazók között ki hiszi el? Erre van bizonyíték?

Figyelt kérdés

#jobboldal #LMBTQ #Gyermekvédelmitörvény
2023. nov. 3. 13:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

29, ezt most azért kivesézem, mert ilyen lábbal keltem fel.


"hidd el, hogy VAN hatása. Nem kicsi, hanem teljes életeket megváltoztató, döntő hatása van annak amiket látnak." - Akármennyire szeretném elhinni...nem tudom elhinni. Látok benne logikát, ezt aláírom! Mert hát én is szerettem volna a média által erőszakosan lenyomott tartalmat elhinni. A jó győz, a gonosz elnyeri méltó büntetését, de valahogy a való életben ez nem így megy. És úgy gondolom a hatásnak kétoldalúnak kell lennie, szóval ha van 9 médiatartalom ami -most maradjunk a szexualitásnál- férfi és nő párt mutat és van 1 ami pedig azonos neműt, akkor ennek az aránynak el kéne érnie, hogy ne legyenek homoszexuális emberek...szerintem.


"Elég volt hogy a tévében a való világ sorozatokban elkezdték a meleg kapcsolatokat mutogatni, onnantól az általános iskolás lányok között elterjedt, hogy ők barátnők, szeretik egymást, kézen fogva közlekednek, mert szerelmesek. " - Általános iskola. Én anno általános iskolában homokot ettem marékszámra a homokozóban. Nem voltam a legélesebb kés a fiókban és biztos vagyok benne, hogy a mai fiatalok sem. Azt sem tudják mi az a szerelem, egy általános iskolás szerintem nem érett meg olyan dolgokra, mint a szexualitás, szerelem, párkapcsolat. Majd ha felnőnek pár évet akkor rájönnek, hogy ezt nem lehet erőltetni. Addig meg...ártanak valakinek, hogy ők barátnők?


"Ha békén hagyjuk őket akkor mindenki maga fog ezzel találkozni a neki megfelelő korban, időben és úgy alakul a nemi identitása, személyisége ahogyan az természetes. Aki homoszexuális az az lesz, aki meg nem, az nem lesz az." - VÉGRE VALAKI...aki beismeri, hogy nincs homo-szérum amivel megváltoztatjuk a szexualitást. Ezzel teljesen egyetértek. Annyival egészíteném ki, amit említettem: információ átadás. Szexuális felvilágosítás keretein belül információt adni, hogy nem csak férfi és nő közötti "szoros barátság" létezik. Nem kell részletezni, főleg nem az internet korában. Nem kell vizuálisan reprezentálni, nem kell drag queenekkel Pistit és Marcit mint két önkéntes kisiskolást kihívni az osztály elé és megkérni, hogy mutassák be a többieknek hogyan is kell...szimplán megemlíteni. Mit meg nem adtam volna, ha tudtam volna, hogy a szexualitásom, nemi identitásom az egy létező dolog, és nem 5 évvel később véletlen jöttem volna rá, hogy ez egy létező dolog...


" Ezzel egy szintre emeled az ilyen elmebajokat a normális szexuális beállítottságokkal" - Szerintem -és ha jól tudom, akkor a hivatalos álláspont szerint- ez nem elmebaj. Ez szexualitás, nemi identitás. Ha elmebaj lenne -megintcsak a szexualitás- akkor sokkterápiával kezelnék azt még mindig. Szerencsére ebből kinőttünk.


" különböző kitalált genderekkel valamiféle figyelmet kicsikarni" - mint az aquagender aki attól függően változtatja a nemét, hogy milyen közel és milyen típusi vízhez tartózkodik? Nah jó, azért a határt én is meghúzom itt már :D


" a fiúk nem hagyják hátul hosszúra a hajukat" - Azért ezt egy rock koncerten ne hangoztasd :(


"a gyógyszergyáraknak, egyéb lobbinak akarnak vele felvevő piacot teremteni a hormonkészítményeknek, orvosi beavatkozásoknak " - Ez szerintem megintcsak nem így van. A gyógyszergyárak nem profitálnak belőle, ugyanis ezek a hormonkészítmények folytonos hiánycikkek (főleg magyarországon), ha tényleg ekkora profit lenne benne, akkor bizony úgy osztogatnák mint a cukorkát meg az antidepresszánst. De hiánycikk. Az orvosi beavatkozásokhoz pedig papírok szükségesek, sőt amúgy -feltételezem a hormonkészítmények miatt transzokra gondolsz- sok orvos nem is hajlandó transzneműeknek gyógyszert írni, műtéti beavatkozást pedig 2 orvos végez Magyarországon. KETTŐ. Ha ekkora nagy pénz lenne benne, akkor az előbb említett cukorka mellé egyből járna egy műtét is szerintem. Lehet máshol (USA?) más a helyzet, bár amit én hallok..annyira nem olyan zöld ott sem szomszéd kertje.


"Nagyon kérlek, hogy ne segítsd ezeket aki ártani akarnak a gyerekeknek! " Oké. Nem terveztem, de mivel szépen kértél most sem fogom :D

2023. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Nekem ebből az egészből az jön le hogy amit most a kormány csinál a melegekkel az nettó boszorkányüldözés. Továbbá az emberek hülyének nézése. Elhiszem azt is hogy ez valakinek tetszik is (a valamilyen kisebbség gyűlölése, üldözéséből nem ismeretlen fogalom sajnos) de innen is látszik milyen mértékű a hiteles tudás hiánya. Egy olyan világban ahol mindenki az interneten lóg kicsit sötét humor hogy pont a könyvesbolti könyvektől kell megvédik a gyerekeket miközben a szülők többségének lövése sincs mit csinál a gyereke a neten. Ebből nekem tűnik csak úgy hogy ezek szerint minden szülő ennyire zokni hogy nem tudja eldönteni hogy a gyerekének milyen mesekönyvet vesz?!
2023. nov. 8. 22:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!