Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Progresszív liberálisok miért...

Progresszív liberálisok miért nem tudják elfogadni a konzervatívokat?

Figyelt kérdés

A nagy elfogadás helyett csak gyűlölködni, megbélyegezni, elnyomni (cancel culture) tudnak a liberálisok.

Olyan nagy baj ha valaki régi vágású, hagyománytisztelő?


2023. nov. 14. 00:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%

Azért mert a mai liberalizmus már rég nem arról szól, amiről 30 évvel ezelőtt. Ezek "gumiliberálisok" ahogy én nevezem őket. Már régóta nem volt ennyi cenzúra, diszkrimináció a világban mint most van. Konzervatívok közt vannak úgymond "vaskalaposak", akik tényleg alapból minden új ellen vannak, de ezek kevesen vannak. A legtöbb konzervatív ember csak szeretné ha békén hagynák és nem erőltetnék az LMBTQ tanait az ovis gyerekének. Ezért érdekes hogy volt itt pl olyan hozzászólás, mint pl #2, "Csak annyire kérlek, hogy mindket is hagyj úgy élni, ahogy meg nekünk jó."

Hát én pont az ellenkezőjét látom: a progresszívek mindig kavarják a xart és mindent és mindenkit meg akarnak változtatni, még az emberek gondolkodását is! Tiszta Orwell-1984! Vigyázni kell a hagyományokra, mert különben secperc alatt létrejön, amit ezeknek a progresszív majmoknak a háttérben megbújó "nagymesterei" akarnak: a totalitarizmus.

2023. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"A legtöbb konzervatív ember csak szeretné ha békén hagynák és nem erőltetnék az LMBTQ tanait az ovis gyerekének."


A helyzet az, hogy Magyarországon egyetlen óvis gyereknek sem tolnak ilyesmit, ezek a becsületes konzervatívok mégis úgy érzik, hogy már megfulladnak benne. Miért? Mert éppen a konzervatív média okádja magából az lmbtq témát.ű


"a progresszívek mindig kavarják a xart és mindent és mindenkit meg akarnak változtatni"


Hát lehet így is fogalmazni, de szerintem ez egy kicsit sarkos és erősen szubjektív. Én inkább úgy mondanám, hogy időről időre jön egy generáció, aki nagyon a zászlajára tűz valamit, és beleszáll bizonyos hagyományokba.

2023. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"A helyzet az, hogy Magyarországon egyetlen óvis gyereknek sem tolnak ilyesmit..."


Nem specifikusan Magyarországról beszéltem. Egyébként Magyarországra is mindig beszivárog a fos, amit máshol kitalálnak, csak lassabban.


"éppen a konzervatív média okádja magából az lmbtq témát"


Ezt kifejthetnéd! Nem inkább arról van szó, hogy a konzervatív média emeli fel a hangját az lmbtq-val szemben?

2023. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!