Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiként mit tesztek...

Ellenzékiként mit tesztek azért, hogy keresztbe tegyetek a fidesznek?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy minden kérdésnél toronymagasan győznek az ellenzékiek. Nem kérdés, hogy az érvelésük sokkal jobb.


Viszont azt is látom, hogy sehova sem vezet ez a vita.


Szokott valaki valami hasznos dolgot is tenni ellenzékiként? Mit tudom én bojkottálni a NER cégeket vagy valami hasonlót?


2023. dec. 1. 14:30
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy halkan jegyzem meg, hogy a fideszesek is használják ezt. Múltkor a Lidl előtt találkozott két idős nő, beszédbe elegyedtek, majd az egyik azt mondta, hogy én ide be nem megyek, mert azzal csak Brüsszelt gazdagítom. :D
2023. dec. 1. 14:54
 22/47 anonim ***** válasza:
15%
Sivalkodnak, ész nélkül kapálóznak ennyit tud a ballib ellenzék más nem telik tőlük
2023. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
65%

Én szimplán hagyom a sok kretént, hogy fideszes legyen. Minél több van, annál jobb, mert így nagyobb az esélye, hogy hamarabb fog megnyiklani a gazdaságunk, mert a sok b.lfsz semmihez sem ért. (vagy mert átvitt értelemben legyilkolják egymást, hogy a protekciós munkákhoz hozzáférjenek)


A kontraszelekció lesz a fidesz veszte, ez már rég eldöntött ténykérdés. Minél több ember minél hamarabb lesz fideszes, annál hamarabb jön el a magyar armageddon.

2023. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

23-as Nincsen igazad. A fidesz nagyon nem ért a gazdasághoz, minél nagyobb hatalmat kap, annál nagyobb káoszt csinál. DE! A hibát a lakossággal fizetteti meg. Mi volt tavaly és mi van most is? Elkúrták, nem baj szétadóztatunk mindenkit. Az, hogy annyira drága minden neked is ellenzékiként az pont azért van, mert a fidesz hibáját fizeted ki.


Ameddig ellenzékiként lehajtott fejjel szót fogadsz nekik, addig pont leszarják, hogy mit írkálsz anoním fórumokon a szabadidődben. Annál boldogabbak, mert addig is nyugton vagy otthon.

2023. dec. 1. 15:03
 25/47 anonim ***** válasza:
91%
24: Te nem értetted meg, hogy mit írtam.
2023. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
80%
Elhagytam az országot, ahogy lassan mindenki, aki képes helyesen leírni a nevét.
2023. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
95%

"Inkább ellenzékiként azon dolgozzatok, hogy végre normális pártok legyenek az oldalatokon! "

Ezen ti is dolgozhatnátok azért kormánypártiként, bőven lenne mit

2023. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Értem, de nagyon sokan vannak, akik nem hagyhatják el az országot. Hatalmas fegyver van a kezükben, csak mivel nálunk a civil szférának sohasem volt hagyománya, ezért nem is vagyunk tisztában vele, hogy mekkora erő van a kezünkben. Simán képesek lennénk bármelyik fideszes cég eladásait megfelezni pusztán azzal, hogy a konkurens terméket vesszük le a polcról.
2023. dec. 1. 15:11
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre úgy tűnik, hogy nem igazán lehet keresztbe tenni a fidesznek. Ezt a válságot is kihúzták, és a következő választásra megint ők lehetnek akik megvédték az országot.
2023. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Rossz helyre teszitek a fókusz! Mindig meg tudjátok magyarázni, hogy miért nyer a fidesz, de arra alap válaszokat sem tudtok adni, hogy ti személy szerint mit tudnátok tenni azon kívül, hogy elmentek 2/4 évente szavazni.
2023. dec. 1. 15:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!