Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiként mit tesztek...

Ellenzékiként mit tesztek azért, hogy keresztbe tegyetek a fidesznek?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy minden kérdésnél toronymagasan győznek az ellenzékiek. Nem kérdés, hogy az érvelésük sokkal jobb.


Viszont azt is látom, hogy sehova sem vezet ez a vita.


Szokott valaki valami hasznos dolgot is tenni ellenzékiként? Mit tudom én bojkottálni a NER cégeket vagy valami hasonlót?


2023. dec. 1. 14:30
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
4%

26

Tehát már csak fideszesek maradtak az országban? Akkor meg mi a probléma?


Vagy hazudsz? Vagy h*lye vagy mint a tejbetok!

2023. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Most gyorsan rákerestem és vannak videók arról, hogy felmondják a NER banknál levő számláikat, a Shellhez járnak tankolni, nem vesznek könyvet a Librinél, a Lidl-ben vásárolnak, nem nézik a TV2-t, nyáron az Adriára mentek az extrémebbek nem dolgoztattak fideszes szakival. :D
2023. dec. 1. 15:32
 33/47 anonim ***** válasza:
76%
Ezekkel aztán tuti lehet választást nyerni :)
2023. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
33-as Nem lehet választást nyerni, azt el kell engedni. Olyan választási rendszerünk van, hogy akkor is a Fidesz nyerne, ha nem is indulna.
2023. dec. 1. 15:40
 35/47 A kérdező kommentje:

Ezt a könyvet csak úgy itt hagyom, hogy olvassátok el, hogyha a sivalkodással nem mentek továbbra sem semmire.


[link]

2023. dec. 1. 15:46
 36/47 anonim ***** válasza:
0%
Drága Kérdező! Mit teszel te konkrétan azonkívűl, hogy bemásoltad ezt ide?
2023. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
4%

36

Sivalkodj!

2023. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
95%
Nem veszek magyar terméket.
2023. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
35%
Nem akarok keresztbe tenni a Fidesznek, inkább azt szeretném ha normálisan politizálnának. Az uszításokat hanyagolhatnák pld.
2023. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
80%
Amíg otthon laktam és dolgoztam jártunk tüntetni, majd rájöttünk, hogy sajnos ez a rendszer leválthatatlan, illetve férjem tengerparton szeretett volna lakni, így elköltöztünk. Én már nem Magyarországon fizetek adót, ezzel tüntetek a rendszer ellen. És ha netán haza is költöznék, csak az osztrák határ mellé.
2023. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!