Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Walter meg a bumbi miért...

Walter meg a bumbi miért "antimagyar"?

Figyelt kérdés
Nem értem, mitől, mit tettek?
2010. okt. 20. 22:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
31%
Én nem lennék szegényebb. :)
2010. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
51%

Először azt hittem Walter súlyosabb eset de most már kezdem belátni,hogy bumbi viszi as prímet, de egyikükre sem helytálló az antimagyar szó, csak a súlyos agymosott kifejezés. Ezzel szemben bumbi többször kiérdemelte már ezt a jelzőt. Walter válaszaiból következtetni lehet, hogy sokkal műveltebb mint bumbi ezen a téren van még mit tanulnia tőle.


Egyébként ezen az oldalon inkább ezek a súlyosabb esetek: 48%-os válaszoló,norbi88, és a 72%-os válaszoló (bocs ha kihagytam valakit).

2010. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
52%
Norbi88 és a 48%-os tényleg nagyon durvák, de van egy 58%-os is, amelyik néha tényleg bicsaknyitogatóan sötét.
2010. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%

"A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:01"


Hát ez is egy vélemény. De akkor már had tudjam mi tesz valakit agymosottá, hátha le bírok szokni róla. Eddig úgy vettem észre, hogy agymosott az aki az agymosottságot kikiáltó személyével ellentétes véleményen van, de javíts ki ha tévedek. Ugyanakkor ez feltételezi, hogy az agymosottság relatív és kiterjeszthető mindenkire akinek mindenkiével ellentétes a véleménye. De újfent javíts ki ha tévedek.

2010. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%
azért antimagyarozzák le őket mert nem "a párt" elveit vallják. persze amikor a névtelen netnáciknak szólnak be bumbiék akkor elkezdenek hápogni, hogy hogyan merik megkérdőjelezni a hozzáállásukat a dolgokhoz.
2010. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Na, akkor úgy tűnik, Walter tisztázódott.

De felvetődött egy újabb tény, amit az előző válaszoló mondott:

Nem is tudtam, hogy ők pártkatonák...

2010. okt. 21. 01:37
 17/29 anonim ***** válasza:
46%
Egyetértek abban, hogy Walter műveltebb. De királyul tud azért antimagyarkodni néha. :D
2010. okt. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
55%

Agymosottnak én azt mondom aki a sablont tolja. Amit a médiákból össze lehet szedni. A szent Fidesz dumát. A hülye is tudja mennyit kártékonykodtak és mekkora vagyontól szabadították meg az országot. Had ne avassuk már szentté őket. Bár volt aki ezt Gyurcsánnyal is eljátszotta, mintha valami isten lenne.


Félreértés ne essék, ezt most nem a kérdésben szereplő személyekről írom, hanem az agymosott kifejezés magyarázataként.

2010. okt. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
56%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:35

ott a pont!

szerintem egyáltalán nem antimagyarok (már ha valóban létezik ez a fogalom és nem csak a kuruc találta ki)

Ja és hát meg is látszik a százalékukon, hogy itt a GYK-n milyen többség van...

2010. okt. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
50%

amúgy itt az a poén, hogy a 74%-os válaszoló tegnap még 53%-os volt és semmi mást nem írt aznap, mint Orbán korcs, felnégyelné, korcs, káromkodások stb.

Szóval látszik, hogy kinek mennyi az annyi!

2010. okt. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!