Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Walter meg a bumbi miért...

Walter meg a bumbi miért "antimagyar"?

Figyelt kérdés
Nem értem, mitől, mit tettek?
2010. okt. 20. 22:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
62%

sztem bumbi még csak 14 éves lehet kb., sokszor elégé ellentmondásos dolgokat ír, de mind1.

Engem az utóbbi időben sokkal inkább az háborított föl, h páran kiírtak itt a Habsburg monarchiával kapcsolatos kérdéseket, és úgy a kérdező, mint egyes válaszoló a végsőkig az égbe emelték a Habsburgokat, meg az osztrákokat, meg újabb egyesülési lehetőségekről álmodoztak, persze OSZTRÁK vezetés alatt, mondván " Az osztrákok sokkal rátermettebbek, a Magyarok úgyis minden elba@$znak. Komolyan megdöbbentem, h milyen emberek élnek ebben az országban, az ilyen áruló férgeket azonnal kiutasítanám Ausztriába, ott nosztalgiázhatnak, ahogy akarnak, de ne hogy már Magyarországon élve arról álmodozzanak, h milyen jó lenne, ha idézem :"Magyarország egy új osztrák birodalom TARTOMÁNYA lenne" OMFG!!! Azért mindennek van határa sztem.....

2010. okt. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 bumbi02 ***** válasza:
57%

a bumbi nem 14 hanem 17 éves, de nem sokat tévedtél.. ebből adódóan előfordul persze hogy nem vagyok teljesen tájékozott mondjuk az adórendszerbe vagy hasonlókban (bár ez nem mentség, mer aki hozzászól nézzen utána)..


ennek ellenére megkérdezném hogy mitől vagyok agymosott és antimagyar? mert nem tudok én sem olyan kommentemről ahogy a magyarokat szidnám, esetleg ameikből az jön le hogy gyülölöm a magyarokat... én csak képes vagyok olyan témákról mint trianon,revizió,határontuli magyarok,politika érzelemmentesen beszélni.


amugy meg az osztrákosnál az hogy osztrák tartomány legyünk hülyeség, de maga az osztrák együttmüködés nem volt nagy hülyeség... (olyan nevek nem akartak elszakadni az osztrákoktól mint pl Széchenyi, kezdetben Kossuth se)


lényeg a lényeg.. ugyanugy mint Walter, én is várom az idézeteket hogy mit irtam amitől antimagyar lettem.

2010. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
14%

"én csak képes vagyok olyan témákról mint trianon,revizió,határontuli magyarok,politika érzelemmentesen beszélni."


Nem bumbi, te pont úgy beszélsz ezekről a dolgokról mint ha szláv vagy román lennél de ha arról van szó, hogy kiderült hogy a magyarok régebben vannak itt egyből hápogsz és elveted, mert saját népedet hidegvérrel lekicsinyíted.

2010. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
49%
Hajrá Bumbi!
2010. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 bumbi02 ***** válasza:
62%

Nem bumbi, te pont úgy beszélsz ezekről a dolgokról mint ha szláv vagy román lennél de ha arról van szó, hogy kiderült hogy a magyarok régebben vannak itt egyből hápogsz és elveted, mert saját népedet hidegvérrel lekicsinyíted.



idéznél is? mondjuk az hogy nem hiszem el h 15 000 éve vagyunk itt mint sokan állitjátok szerintem nem antimagyarság..mivel se az illirizmusban és se a dákóromán elméletben nem hiszek nem beszélek a témáról ugy mint egy román vagy horvát.. de továbbra is várom az idézeteket..

2010. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 szokratesz ***** válasza:
20%

Jaj kis libáim kik annyira magyarnak képzelitek magatokat, de leginkább szóban csak.

Ítélkezni akartok két olyan ember felett akit nem is ismertek, ez biztosan olyan magyar virtus. Akinek nem egyezik a véleménye a Tiétekkel azt le kell mészárolni. Emlékszem volt már ilyen a történelem során, igaz annak jó pár éve, évszázada már. Valami keresztény egyház is kért már emiatt bocsánatot, meg rehabilitált néhány gondolkodót.

Nos kis libuskáim Ti viszont sosem lesztek ezen a szinten.

Vegyétek fel a kacagányos mellényeteket, pödörjetek egyet kackiás bajuszotokon. Majd pedig miután elfogyott a sörötök a kocsmában (mert ez is egy nagy magyar hagyomány-ott mindenki tudja a megoldást mindenre) ballagjatok haza ahol már benneteket a kivilágítatlan sodrófa:))))

2010. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
11%
bumbi azért antimagyar mert idegen lelkületű. Ha ő lenne az államfő már hektárra árulná az országot.
2010. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 bumbi02 ***** válasza:

bumbi azért antimagyar mert idegen lelkületű. Ha ő lenne az államfő már hektárra árulná az országot.



ha én lennék az államfő nem árulnám már hektárra az országot, hisz már rég eladtamvolna nem tudod? az amerikai new yorki szabadkömüves páholynak adtam volna el, ők továbbitották volna a kommunistáknak oroszországba ahonnan egyenest izrael kezébe jutna... még ezt se tudod..


amugy szánalmas.. valami indok is kéne hogy mitől vagy te magyarabb mint én.

2010. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:04


Azert vagy antimagyar mert ezt olyan emberek akarjak rad ragasztani akiknek az eletukben ez jelenti az egyetlen sikerelmenyt mert valaki hulye bemagyarazta nekik, hogy ok igaz magyarok es mindenki mas aki nem ert veluk egyet az antimagyar. Csak kar, hogy ezzel a tudattal az egesz vilagon kitorlhetik a hatsojukat mert a kivert kutyat nem erdekli, hogu ok mekkora magyarok! De aht ok azt hiszik Magyarorszag a vilagegyetem kozepe es minden korulotte forog. Bar sajnos Europan kivul alig ismerik Eszak-Amerikaban, Ausztraliaban stb. az se tudjak, hogy eszik vagy isszak nemhogy terdre boruljanak mert ok igazmagyarok :DDDDDD


Szep dolog a Magyarsag tudat de nem ugy ahogy egyesek probaljak megelni

2010. dec. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!