Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor meglepetést okoz...

Vona Gábor meglepetést okoz az új pártjával (2rk) és jövőre mandátumot szerez az EP-választáson?

Figyelt kérdés

dec. 4. 10:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Ezzel a kérdéssel te most a vágyaidat írtad le, ugye?


Nos, lehetséges. Egyelőre én azt látom, hogy ez az új párt az ellenzéki szavazókat még több részre fogja osztani. Ebből az osztódásból a büdös életben nem lesz az, amit elvileg szeretnének, hogy a Fidesz-kormányt valaha egyszer leváltsák.

dec. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy a közvélemény-kutatók csak 1-2%-ra mérik a 2RK-t, nekem még nem mond semmit, a Mi Hazánkat is 3%-ra mérték, aztán 7 lett belőle az országgyűlési választásokra.
dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Még több párt kell!!!

Minden embernek saját pártot!

dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem valószínűsítem, de ki se zárnám. Jobboldal még nincs teljesen lefedve. Aki jobboldali ellenzéki, de nem akar egy konteos, szélsőjobbos pártra szavazni, az nem nagyon tud kire. A jobbik már teljesen kiüresedett, a DK fiókpártja lett.
dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Meglepne. Szerintem a legtöbb észre se veszi őket és amúgy is szimpátia és érzelmek alapján szavaz.
dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem fog rá szavazni a kutya se.
dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Azzal okoznának meglepetést, ha egyáltalán indulnának a választáson. Gábor elvileg jót akar az országnak. Ha több ellenzéki párt indul a választáson, azzal az egykori liberálisok járnak jól. És ami nekik jó, az a magyar nemzetnek rossz.
dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom jó alternatíva lehet azoknak, akik nem kormánypártiak vagy elbizonytalanodtak a fidesz vezetèsèben, de a nèhai egyesült ellenzèkből is elegük van, ès nem akarnak se egy viccpártra, se egy radikális jobboldali, konteós pártra szavazni.

Szerintem elèg sok ilyen ember van, mind Magyarországon, mind a külföldre vándoroltak között. Az egyetlen baj, hogy Vona jobbikos múltja miatt nagyon könnyű lesz karaktergyilkolni mind a kormány, mind az ellenzèki oldalról. A fideszt ismerve, ha azt látják, hogy veszèlyt jelent a 2rk, valószínűleg Vona règebben elhíresztelt muszlimpártiságát ès antiszemitizmusát fogják bedobni, ami különösen hatásos lehet a mostani sajnálatos közel-keleti esemènyek miatt.

Ha a realizmus talaján akarok maradni, azt mondom, hogy nem fognak mandátumot szerezni, de kíváncsian várom, mi lesz ebből.

dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos azt látom hogy nem olyan nagy az érdeklődés a pártja iránt de aki nem így látja szóljon.
dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vona homlokára nagybetűkkel van írva: megélhetési politikus. Múltkor a partizánban ki is nyögte, hogy fogyóban a pénz, csődbe ment egy vállalkozása, stb. A könyveit sem veszi senki. Ezért most csinált egy pártot.
dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!