Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt a kérdést tettem fel...

Ezt a kérdést tettem fel tegnap a törvény- jog kategoriában. A kormány az út szélén hagyott engem és még több 10 ezer skizofrén társamat. 700 forintból gazdálkodok és rokkant vagyok. Szerintettek tegyem be a házon kívülbe?


dec. 7. 16:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is aki elolvassa és foglalkozik egy kicsit is a témával.
dec. 7. 16:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.
dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Ismerek nálad sokkal betegebb rokkantakat ugyan úgy dolgoznak de megváltozott képességűként. Mivel rokkant vagy, keres neked való megváltozott képességű munkát.
dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos munka alapú a társadalom, és valóban a bajba jutottakat itt nálunk az útszélén hagyják. Ahogy a covid alatt is a munkájukat vesztett emberek százezrét hagyták sorsukra, valahogy a rokonság oldotta meg mindenkinek a túlélést.

Nekem is van olyan ismerősöm akiről 30 fölött derült ki hogy súlyos skizofrén és munkaképtelenné vált hamar. Csak az a szerencséje, hogy Ausztriában történt ez, rehageldet kapott 2 évig ami 1100 Euro volt, végül nem javult az állapota és végleg lenyugdíjazták, kicsit több mint 700 Euro-t kap. Annyiból szűkösen de meg lehet élni.

dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keressél munkát, ahelyett, hogy itt nyavalyogsz. Ha ezt a kérdést képes voltál kiírni, egy csomó irodai munkára alkalmas vagy.
dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!