Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 71%-os az egézségkárosodásom...

71%-os az egézségkárosodásom paranoid skizofrén és bipoláris személyiség zavarom van 12 féle gyogyszert szedek, képtelen vagyok a munkára. 27 ezer forintra vagyok jogosult. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Aza helyzet, hogy kapok injekciót is ami leszedál és a májbetegségem miatt képtelen vagyok fizika munkára. Már megprobáltam mindent de csak 27 ezer forintra vagyok elvileg jogsult. 50 kilo vagyok. naponta 1kilo kenyérre telik a pénzből. Szerintetek ha méltányossági alapon megkérem a nyugdíjat megadják? Hihetetlen ez az ország, hogy rokkant emebreket hagynak éhen halni, ha nem lennének aszuleim már meghaltam volna Hol élunk?

#méltányossági alap
dec. 6. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha ide tudsz kérdést írni, egy csomó irodai munkára is alkalmas vagy. Segíts magadon, isten is megsegít.
dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ez nudli, és akármilyen extra segélyt kérnél, az is nudli lesz.

remélem, legalább a közgyógyellátási igazolványt elintézted. Járhat még egy kis ez-az amit igényelhetsz talán az önkormányzattól, de főleg a Fidesznek hála sok jóra ne számíts!

dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

1. Sok baromságra lásd: foci/színház/gyökér politikusok szerelem projektjeire/korrupcióra megy el a pénz.

2. Öregszik el a társadalom->csökkenő bevétel növekvő kiadások

3. A magyarok egészségtelenül élnek->csökkenő bevétel növekvő kiadások


Ebben a rendszerben magadnak kell kikaparnod a gesztenyét. Annyi könnyítés van hogy kis ésszel el tudod rejteni a bevételeid így megúszod az adót.

Nem tudom hogy pontosan mik a körülményeid de tanulni sose késő és itt nem egyetemre gondolok hanem a netre millió egy ember köztük én is egy sz#r érettségivel lettem 3d grafikus(közmunkás családból indulva). De ha nincs affinitásod a dologhoz akkor ott a kosárfonás és egyéb kézműves szakmák amivel pénzt kereshetsz/karriert építhetsz.

Az államról mondj le az is lemondott rólad.

dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Járj utána alaposan, mert úgy szól a heteo keresztény fidesz egyik aranyköpése: Senkit sem hagyunk az út szélén.


Vagy ha mégis, akkor ott az RTL Házon kívül műsora, ahol hírverést miatt a nyílvánosság adhat lehetőséget.

dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem pedig az út szélén hagytak és minden olyan skizofrén embert akinek 25 éves kora után jött ki a betegsége mert ezek az állatok ( komolyan már nem tudok rájuk mit mondani) Azt a törvényt hozták be, hogy az kapja meg a rokkantsági járadékot akinek 25 éves kora előtt véleményezhető a betegsége, mivel nekem nem volt véleményezhető ezért nekem nem jár a rokkantsági járadék. Isten büntetését várom ami lefog csapni a kormányra, de mikor már? Hagyják az embert, hogy 27 ezerből gazdálkodjon. Minden napra el van rakva egy ezresem, hogy kenyerem legalább legyen, anyukámtól tudok vajat meg zsírt kérni. Néha, nagyon ritkán látok főtt kaját
dec. 6. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi, ez nem csak veled van így. Nem tudom, hogy ez a 25 év miért olyan jó bűvös szám, a hallássérülteknél is így van, azok is csak akkor kapnak fogyatékossági támogatást, ha 25év alatt jött ki a betegség, és több támogatás csak a fogyatékossági támogatás esetén jár.
dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Menj vissza ahhoz a hivatalhoz, ahol leszázalékoltak, és kérjél munkát megváltozott munkaképességűként. Korlátozásaid miatt irodai munkát fogsz kapni.
dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
66%
Probálj meg 4 órába elmenni dolgozni. Ott nem kell fizikai munkát csinálni. Bipoláris vagyok én is és le vagyok százalékolva de nagyon keveset kapok.
dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!