Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Indul Vona Gábor Online...

Indul Vona Gábor Online Népszavazása a pártmentes önkormányzatokról. Reakció?

Figyelt kérdés

dec. 11. 08:14
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek Vonával, így arra szavazok hogy nem legyenek pártok az önkormányzatokban.
Arra szavazok, hogy kellenek a pártok az önkormányzatokba.
Nem veszek rész az Online Népszavazáson.
19 szavazat
 1/8 hypno ***** válasza:
Még nem győzött meg az igazáról.
dec. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Én nem fogok többé hozzájárulni a szavazatommal az Orbán rendszer legitimálásához, értelmetlen.
dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az milyen?néphatalom?
dec. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Vona egyre szánalmasabb.
dec. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hypno ***** válasza:
70%

#2


Az a jó.

Négy és ötévente lehetőséged van érdemben véleményt nyilvánítani, de te nem teszed.

Az orbánisták meg elmennek és leadják a két voksukat a prófétájukra.

Szerinted mi lesz a választás eredménye?

dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
5) a többségnek jó a fidesz.én ezt felvilágosult fél-értelmiségiként beláttam úgyhogy nem erőlködök.egyébként sincs értelmes ellenzéki párt.gondolom te sem tudsz mondani egyet sem.majd ha a népnek elege lesz a fideszből és a parlament elé vonulnak akkor csatlakozni fogok hozzájuk és segítek az akasztófák építésében,de jelenleg ez elég távolinak tűnik.
dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5, Minden választásnál ez van és minden választás után egyre hlybbnek éreztem magam, amiért pozicióba jutottam olyan politikusokat a szavazatommal, akik az égvilágon semmit sem csinálnak 4-5 évig, még úgy sem, hogy tudom, hogy van 1-2 tisztességes ellenzéki politikus, aki tényleg dolgozik.


Én feladtam.

dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
És mégis, akkor mik legyenek pártok helyett?
dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!