Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen alapon terjesztik azt...

Milyen alapon terjesztik azt az álhírt már 2 éve, hogy az ukrán termőföldek amerikai tulajdonban vannak?

Figyelt kérdés

[link]

Csak mintegy 10% körüli része van nem ukrán tulajdonban. Az ukrán termőföldek és gázmezők egy része éppenséggel orosz kézbe került, a megszállás miatt. A háború időszaka alatt nagyon képlékeny még, hogy mi marad ukrán és mi lesz orosz területen, ezért a képzeletbeli külföldi vásárlók nem tolonganának a földekért, ha elkezdenék az összeset kiárusítani.

Logika sincs benne, hogy miért árusította volna ki a termőföldjeit Ukrajna. Jelentős forrásokhoz enélkül is hozzá tudott jutni. A saját földvagyont ők sem akarják eltékozolni ugyanolyan okból, mint ahogy más országok sem. Az egyik fő bevételi forrásuk.



dec. 14. 08:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Én nem tudom, hogy kinek a tulajdonában vannak az ukrán földek. A madarak viszont azt csicseregték, hogy Zelenszkij megválasztásában elég mélyen benne volt a keze Biden elnök úrnak. Nekem van egy olyan gyanúm, hogy szándékosan szegték meg az oroszokkal kötött megállapodást, miszerint egy bizonyos távolságon belülre nem telepítenek Ukrajnába amerikai rakétákat, mert azt Oroszország nemzetbiztonsági kockázatnak fogja tekinti. Lám, mégis telepítettek.
dec. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Azok a madarak, akik ezt csiripelték, őket úgy hivják, hogy kreml és magyar hangja vagyis a megafon és Deák Dani.
dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
#1 Miféle madarak? Moszkovitusz Verébusz a latin neve?
dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%
Azért mert nagyon könnyen benyelik a fidesz- hívők az orosz dezinformációs kampányt. Elég csak elhitetni valami álhírrel, hogy valami nem klappol ukránokkal. Utálni kell az ukránokat, mert az ukránok egy utálnivaló népség.. kb. eddig terjed a fidesz- hívők logikája.
dec. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Hát az a 10% bizony épp elég magas arány.
dec. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%

#2, #3

Deák Dánieleket az elvakult fideszesek és az elvakult ellenzékiek hallgatnak, az a ti műfajotok, egészségetekre.

dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
A 10% sem mind kizárólag amerikai tulajdonban van, hanem különböző országok üzleti érdekeltségeinél.
dec. 14. 08:47
 8/24 anonim ***** válasza:
47%

6, nem az én műfajom egy szabad és szuverén Ukrajna, aki az EU-ba és a NATO-ba tart.

Ez lenne az én műfajom, nem a kreml.hu.

dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
17%
7: minden esetre álhírnek nem lehet nevezni a dolgot, a pontos számokat aligha lehet tudni a mindenről is hazudó kijevi rezsimet tekintve.
dec. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Persze, de a 10% az reális. Vannak dolgok, amikre az ukránok állításai szerint én sem vennék mérget, ahogy a magyar, vagy orosz állításokra sem.
dec. 14. 08:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!