Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Pottyondy újabb...

Mit szóltok Pottyondy újabb gusztustalan megnyilvánulásához, ezúttal a Novák Előd - Dúró Dóra házaspárral szemben?

Figyelt kérdés

[link]


A Novák házaspár szerint (és ez nagyon is igaz) apának és anyának lenni a legszebb és legjobb dolog a világon. Ezzel kapcsolatban Novák Előd a múlt héten közölte, hogy jótékony célokra ajánlja fel jövő évi képviselői jövedelmét, többek közt szán ebből egy részt egy anyaotthon létrehozására és kismama-szépségversenyre. Ebbe kötött bele a maga bornírt módján Pottyondy. Ebből is látszik, hogy nagyon nehéz úgy élni, hogy mindenen utálkozunk, csak a rosszat látjuk mindenben. Pottyondyt ez legalábbis szemmel láthatóan megviseli.


dec. 14. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Hallgasd meg a videót szerintem, mert nem ez a lényege.

Senki nem fog szülni egy plakát miatt, sem azért, hogy anyaotthonba, vagy kismama-szépségversenyre mehessen. Ettől nem fog növekedni a születések száma, ebben pedig igaza van. A cél pedig ez lenne.

dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem az ország lett gusztustalan, nem Pottyondy, neki igaza van.
dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Pottyondy egy tükröt tart....nem a tükör a hibás, ha ocsmány amit látsz...
dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Pottyondy-t jó hallgatni. Nem mindig esik jól, nem is biztos, hogy mindig igaza van, de ahogy írták előttem, görbe tükröt tart. Nagyon kiölte a fidesz a mai magyar politikából és közéletből a vita és a kritika fogalmát, pedig ezek nélkül nincs demokrácia.
dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Potyondi Lenin leàny.
dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

Csak a szokásos világfájdalom.

Nyer a magyar válogatott ---> pottyondi edi sír és vergődik.


Magyar képviselő felajánlást tesz ---> pottyondi edi sír és vergődik.



Meg állítólag görbe tükröt mutat.

Mondjuk elég szarul csinálja.

Normális kulturált közegben elsősorban gratulálnak, majd utána lehet elmondani, hogy mi kínod van. Itt semmiféle ilyen nem történt, csak vergődés meg hiszti.

Ultragáz, de hát na.

dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Régebben én szerettem Potyondit, mert lehetett rajta nevetni, ahogy káromkodva adta elő magát.


Ez a produkciója viszont nagyon félrement.

dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Pottyondynak van igaza.
dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Dúró Dóra Anyaotthon és Novák Előd Árvaház 💚🇭🇺💚
dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Igaza van ö adózik amiböl müködik az ország a Dúró házaspár meg csak ki vesz nem a piacon él.Politikus ne okoskodjon ha segiteni akkar a minimálbért emelje meg az eurot vezesék be amit allá irtak a csatlakozásnál.Ha erre nem képesek lehet másnak is lehetőséget adni.A többi az csak gumicsont.
dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!