Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire kimossa az...

Tényleg ennyire kimossa az emberek agyát és meghülyíti a fideszpropaganda?

Figyelt kérdés

Apukám. Soha nem foglalkozott politikával, évek óta nem megy el szavazni, szerintem a jövőben se fog. Tehát aktívan nem politizál.


De ha a tv-be propagandamédiumokból meghallja a "Soros" "Brüsszel" "Migráns" "Zelenszkij" és társai hívószavakat, már egyből hőbörög, szitkozódik és mondja vissza azokat a mocskolódásokat, amiket a fideszpropagandában hallott ezekről.


dec. 14. 18:59
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
84%
Sokan használják ezt a "kimossa az agyát" kifejezést, de én nem így nevezném. Ugyanis egy bizonyos intelligencia felett az ember képes szelektálni,bármilyen szemetet is nézzen, én rendszeresen nézem a HírTV-t, vagy a másik oldalól mondjuk a Partizánt,de végtelenül távol áll tőlem mindkettő szellemisége, de kíváncsi vagyok mit gondolnak azok,akikkel nagyon nem értek egyet, olvasom a Mandinert, a 444-et,de egyik se változtat véleményemen. egy Az ócska propagandát eleve azok veszik be, akiknek már eleve üres az agya,így oda bármilyen végterméket be lehet tölteni.
dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
0%

10#


Azt ugye tudod,hogy a pártok piaci alapon működnek.Kereslet-kínálat.

A választók nem kérnek b_zulást, meg transzikat az oviba.

Ezért is hozott törvényt rá a kormány.Önmaguktól eszükbe sem jutott volna.



Sok kritika érte a liberális politikát ebben az országban.Gyakorlatilag, csak egy szűk kisebbség akar ilyesmit.

2010 előtt is így volt, viszont akkor többen voltak közömbösek, tartózkodóak, ők már az ellenzők táborát gyarapítják.

dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy Magyarországon bárhol is transzik akartak volna nemváltást propagálni az óvodásoknak.


Ezt is csak a fidesz kezdte el nyomni, mert valami ultraliberális környéken az USA-ban lehet történt ilyesmi. Aztán ebből az lett, hogy a magyar pleb is már a nemváltó ovisoktól retteg.

dec. 14. 19:14
 14/56 anonim ***** válasza:
89%
Piaci alapon? Ne röhögtess már. Transzik meg így se meg úgyse lennének az oviban, szóval Te is ékes példája vagy annak, amikor valakinek kimosták az agyát a hülyeséggel.
dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
0%

13#


Nem csak az USA-ban, csak nem olvasol híreket.

Svédországban is előfordult,hogy melegfelvonulásra vittek gyerekeket, mint iskolai program.



Mellesleg, ha szerinted ez csak ultraliberális amerikai környéken van, miért baj,hogy törvényt hoztak ellene, ha állításod szerint,úgysincs jelentősége?

dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 PMC Wagner ***** válasza:
9%

Az előbb azt írtad hogy hőbörög ezeken a témákon most meg hogy nem kritizál semmit. Akkor kritizál vagy sem? Döntsd már el édes fszom.


"évek óta nem megy el szavazni, szerintem a jövőben se fog. "


Szóval érdekli a téma de ezek miatt nem szavaz rájuk. Szerintem apukád teljesen ésszerűen gondolkodik csak van egy véleménye. Ennyi. Ha valóban liberális vagy akkor meg miért zavar? Annak az eszmének pont az a lényege hogy mindenki olyan véleményen van amilyenen akar.


Én is hőbörgök ha látom a korrupciós ügyeket, a szar egészségügyet stb de ettől még nem fogok a DK ra szavazni.

dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
0%

14#


Tele van az internet forrásokkal,hogy nyugaton transzik mennek az ovikba,iskolákba.Az internet világában nem tudod ezt letagadni.


Nem vagyok olyan öreg, rendszerváltás után jártam gimnáziumba, nálunk is volt "tolerancia tréning", igaz travik nem voltak, de ez a fajta tréning annak az előfutára volt.

Persze, kb senki sem vette komolyan és röhögött rajta.De, ma már könnyebb lenne mosni a tizenévesek agyát.

dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább az agy nélküliek nyalják be a propagandát(legyen az bármilyen oldali is). Illetve azok,akiknek nincs idejük,kedvük politikával foglalkozni, és megelégszenek készen kapott,leegyszerűsített válaszokkal.
dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
91%

Akit az ilyen dolgok befolyásolnak, az alapból sem okos.

Én mikor meghallom, hogy milyen a hangvétele ezeknek a hirdetéseknek, már olyan érzésem van, hogy hülyének néznek.

És döbbenetes, hogy ennyi buta ember van, mert ha nem lenni ennyi nem készülnének ilyen gagyi propaganda hirdetések.


Vagy te mire véled, amikor a fütty szó alá bevágnak egy fütyülő hangot?

Mintha valami rossz paródia lenne, de nem az.


Sajnos az idősebb generáció, aki a szocializmusban volt fiatal, nem nagyon kényszerült használni az eszét, az állam nekik az isten, a híradóban csak igazat mondanak.

Egy ilyen kis mesevilágban éltek, nem a neten nőttek fel.


Az értelmes embert is el lehet bizonytalanítani, de nálunk elég ez a szint, mert sok a buta, öntelt ember a semmire.

dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
26%
De legalább nem szavaz! Isten tartsa meg jó szokását.
dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!