Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire kimossa az...

Tényleg ennyire kimossa az emberek agyát és meghülyíti a fideszpropaganda?

Figyelt kérdés

Apukám. Soha nem foglalkozott politikával, évek óta nem megy el szavazni, szerintem a jövőben se fog. Tehát aktívan nem politizál.


De ha a tv-be propagandamédiumokból meghallja a "Soros" "Brüsszel" "Migráns" "Zelenszkij" és társai hívószavakat, már egyből hőbörög, szitkozódik és mondja vissza azokat a mocskolódásokat, amiket a fideszpropagandában hallott ezekről.


dec. 14. 18:59
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
24%

"Nagyon jól tudod, hogy ti "természeti törvények" alatt a fehér faj felsőbbrendűségét meg valami megfoghatatlan nemiségi fogalmat és ilyesmi csodás mentálhasmenéseket értetek."


Visszaolvastam a kis vitátokat, és egyáltalán nem írt fehér felsőbbrendűséget, ezt csak te hazudtad oda. Azon viszont mosolyogtam, hogy csinálj gyereket egy malacnak :) Ti ezt értitek a természet törvényein, amik ugye nem léteznek, tehát lássuk, mire mész a háztáji szexpartnereddel utódnemzés terén.

dec. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
46%

“ Visszaolvastam a kis vitátokat, és egyáltalán nem írt fehér felsőbbrendűséget, ezt csak te hazudtad oda.”


He? Meglepő lenne az ilyen gondolkodás egy fasisztától? Ne tegyél úgy mintha te magad nem lennél rasszista.


Az meg tetszik, hogy több embertől egy érvet sem kaptam hogy miért ne lenne igazam, csak hülyézést meg felhívást hogy szeretkezzek állatokkal. Tudtam hogy a pedofília nagy divat jobboldalon, de a bestialitásra nem gondoltam volna.


Mégegyszer hgy a csökkent kapacitású fasi agy is felfoghassa:


A “””természet törvényei””” alatt csak megfoghatatlan, zavaros, éppen amire szükségetek van gondolatok vannak. Nem a valóságra utaltok vele, hanem a vágyálmaitokra. Pl nálatok természeti törvény hogy egy melegnek nem lehet gyermeke, szóval ne fogadhasson örökbe. Ugyanígy nálatok nem természeti törvény hogy valaki meleg, minden megváltoztathatatlanságáról szóló bizonyíték ellenére. Gondolom csak démoni megszállás vagy ilyesmi. És ha ilyen válogatósak ezek a természeti törvények, ha csak akkor lépnek életbe, amikor nektek jók, akkor biza nem létezők ezek a természeti törvények :)

dec. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
70%

31: a kommentedből ítélve biztos hogy a másik ostobább? eléggé lenéző válasz, és akkor szokták a másikat lenézni amikor maga az illető is ugyanolyan gagyi alak :D

igen mert a liberális ember eldöntheti hogy férfiként szül, éljen ukrajna bár a térképen fix nem tudják megmutatni, meg órbán rósz. na ennyiből álltok ti.



[link]


az ellenzékre szavaztak majdnem két millióan, 2.5 millió meg el se ment szavazni...

dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
10%

52


Te csak gyalázkodásból állsz ki. Ugyan olyan égő vagy mint a Huth Gergely a Partizán c. műsorban.

dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
79%

Szóval az érvelés gyalázkodás. Mkay.

Gondolom engem lehülyézni meg nem az :D

dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
72%

55


Ennyiből állsz: mindenki fasiszta. És azt hiszi, hogy ez érv. Na menj a....

Na csá.

dec. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!