Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire kimossa az...

Tényleg ennyire kimossa az emberek agyát és meghülyíti a fideszpropaganda?

Figyelt kérdés

Apukám. Soha nem foglalkozott politikával, évek óta nem megy el szavazni, szerintem a jövőben se fog. Tehát aktívan nem politizál.


De ha a tv-be propagandamédiumokból meghallja a "Soros" "Brüsszel" "Migráns" "Zelenszkij" és társai hívószavakat, már egyből hőbörög, szitkozódik és mondja vissza azokat a mocskolódásokat, amiket a fideszpropagandában hallott ezekről.


dec. 14. 18:59
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
71%

39


Wow, szóval fasiszta vagyok, mert leírtam, hogy a dákóm nőkbe passzol?

Te még abban a hitben élsz, hogy majd ettől meggondolom magam, mert kaptam egy fasiszta jelzőt? :D

Nem, továbbra is azt gondolom, hogy ami a lábam között van, csak nőkhöz kompatibilis.


"remélem ebből látod azt is, hogy minden szociális csatát elvesztettetek eddig és a jövőben is el fogtok veszíteni mindent."


Én a természet törvényeiben hiszek. Ti meg az olyan "előremutató" dolgokban, hogy pl a egy férfi is tud szülni. Nektek ez egy ideológiai fejlődés és szociális csata, pedig csak simán elmebetegség.

dec. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
0%

"Wow, szóval fasiszta vagyok, mert leírtam, hogy a dákóm nőkbe passzol?"


Nem, a széjobber hozzáállásod miatt vagy fasi.


"Te még abban a hitben élsz, hogy majd ettől meggondolom magam, mert kaptam egy fasiszta jelzőt? :D"


Dehogyis, nem véletlenül lesz fasi egy emberből.


"Nem, továbbra is azt gondolom, hogy ami a lábam között van, csak nőkhöz kompatibilis."


A valóság mást gondol erről :D

De te arra használod, amire akarod.


"Én a természet törvényeiben hiszek."


Tipik fasiszta érvelés, nem léteznek a "természet törvényei".


"Ti meg az olyan "előremutató" dolgokban, hogy pl a egy férfi is tud szülni."


Mert egy transz férfi tud szülni :D mi ebben a nehéz?


"Nektek ez egy ideológiai fejlődés és szociális csata, pedig csak simán elmebetegség."


Tudom, hogy elmebetegség a fasizmus, de attól jó veletek vitázni.

dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
29%
Az a zseniális, hogy a meghulyitett Fideszproli szó nélkül tűri, hogy az összes szomszédos ország általános jólétben elhúzzon mellettünk (na jó, Ficóval Szlovákia is új esélyt kapott a mélyrepülésre), mert inkább más emberek szexualitás preferenciáin és szexuális önmeghatarozasan szornyulkodik, és igényli, hogy ettől a borzalomtól bármi áron megvédjék az urai. 😅
dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
30%

43#


Ha számotokra nem lényeg, akkor miért zavar, ha törvényt hoz a devianciák visszaszorításra?Pl:Jogi nem váltás tilalma...stb

dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
27%

"Ha számotokra nem lényeg, akkor miért zavar, ha törvényt hoz a devianciák visszaszorításra?Pl:Jogi nem váltás tilalma...stb"


Az emberi jogok megvágása igenis számít. De ezt ti, fasik teszitek problémává. Itt van a baloldal, meg néhány liberális, akik próbálják javítani a világot, az életünket. És itt van minden mocsok a jobboldalon, ami folyamatosan gáncsol, népet irt, visszazülleszti a társadalmat. Ha nem kellene a valóságtagadásotokkal küzdenünk 0-24, akkor már a Mars lenne a második legnagyobb magyar város, de neeeem, Gézunak nem tetszik hogy valaki más mit tesz a testével, szóval vissza a középkorba!

dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
70%

45#


Az emberi jogok túl vannak misztifikálva.Az egészet egy francia romkocsmában találták ki, valami ópiummámoros éjszakán.


Ha már a Mars felfedezésénél tartunk, sokkal több pénz jutna űrkutatásra,természettudományokra ha nem kellene annyit szociális kiadásokra költeni, amiket a baloldal hisztizett ki.


Sokkal erkölcsösebb ország ez azóta, mióta nincs jogi nem váltás.A biológia győzött, ami egy statikus, egzakt tudomány és nem a pszichológia, ami folyamatosan változik és vitatható , szubjektív minden tana.


Mellesleg, nem a csehszlovák kommunisták sterilizálgattak kisebbségeket, mert szerintük "túlságosan szaporodnak"?

Igen, vörös csillagos sityakban, meg sarlókalapácsos zubbonyban.

dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
46%

"Az emberi jogok túl vannak misztifikálva.Az egészet egy francia romkocsmában találták ki, valami ópiummámoros éjszakán."


Jaaa, hogy viccelsz, így már értem, hogy hogyan írhatsz ilyen butaságokat :D ugye. Ugye? UGYE?!


"Ha már a Mars felfedezésénél tartunk, sokkal több pénz jutna űrkutatásra,természettudományokra ha nem kellene annyit szociális kiadásokra költeni, amiket a baloldal hisztizett ki."


Mi értelme van a fejlődésnek, ha közben szenvedünk?


"Sokkal erkölcsösebb ország ez azóta, mióta nincs jogi nem váltás."


Ha a pusztítás és embertelenség erkölcsös...


"A biológia győzött, ami egy statikus, egzakt tudomány és nem a pszichológia, ami folyamatosan változik és vitatható , szubjektív minden tana."


Biológia, mint statikus valami? Pszichológiatagadás? Azt hiszi egy fasi hogy bármi objektív? Muhaha. De már megegyeztünk, hogy bohóckodsz, így tényleg viccesebb mindez.


"Mellesleg, nem a csehszlovák kommunisták sterilizálgattak kisebbségeket, mert szerintük "túlságosan szaporodnak""


Mondtam már, minden "kommunista" rendszer igazából sima, egyszerű fasiszta diktatúra volt. Semmi kommunisztikusat nem tettek, egyedül a tervgazdaságot próbálták ki, nem működött. És pl a számodra példaértékű náci németország is tett ilyesmit. Az az eltérés, hogy engem mindkettő zavar, téged csak az egyik, és az sem azért szavar, mert embertelen, hanem mert nem a te kedvenc fasista alfajod tette.

dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
22%

42


Te nagyon olvasott lehetsz, ha kimerülsz abban, hogy mindenki fasiszta.

Ezzel a gyerekes hisztériával meg tudtál már bárkit is a téveszméidről győzni? Kötve hiszem.

Apropó, ha nincsenek a természetnek törvényei, holnap próbálj gyereket csinálni egy malacnak :)

dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
46%

"Te nagyon olvasott lehetsz, ha kimerülsz abban, hogy mindenki fasiszta"


Aki fasiszta, azt minek nevezzem, ha nem fasinak?


"Ezzel a gyerekes hisztériával meg tudtál már bárkit is a téveszméidről győzni?"


Én hisztikézek itt, vagy ti? Ti tomboltok :D


"Apropó, ha nincsenek a természetnek törvényei, holnap próbálj gyereket csinálni egy malacnak"


Nagyon jól tudod, hogy ti "természeti törvények" alatt a fehér faj felsőbbrendűségét meg valami megfoghatatlan nemiségi fogalmat és ilyesmi csodás mentálhasmenéseket értetek.

dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
59%

49


Jól van fiam, talán kihevered az idén.

dec. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!