Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a Fidesz levitte...

Most, hogy a Fidesz levitte az inflációt, és felemelte a minimálbért, már élhetőbb Magyarország?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor szerint Magyarország a legjobb hely Európában:


[link]


dec. 21. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

"Orbán Viktor szerint Magyarország a legjobb hely Európában"


Orban Viktor szerint "ne arra figyeljenek amit mondok"

dec. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem élhetőbb.

Akkor lenne élhetőbb, ha a fékek és ellensúlyok rendszerét visszaállítaná, ha a közmédia nem a kormány szócsöve lenne, hanem merne kényes kérdéseket is feltenni a hatalom képviselőinek. Továbbá ha a hatalom emberei nyilatkoznának az ellenzéki ill. független médiumoknak is. Valamint, ha a rabszolgatörvényt eltörölnék, a tanárok sztrájkjogát a régi formában állítanák vissza, a tankerületeket megszüntetnék, az államosított iskolákat visszaadnák az önkormányzatoknak, az akksi gyárak ügyében kezdeményezett népszavazásokat nem utasítanák el ...............


Hajnalig folytassam, vagy ennyi elég lesz??????

dec. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Én Fideszes vagyok, de szerintem jelenleg rosszabb, mint két hónapja volt, mert azóta volt kb. 20% infláció (a múlt havi meg a múlt előtti havi), a bérem meg nem emelkedett 20%-kot a két hónappal ezelőtthöz képest.
dec. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Én nem vagyok fideszes, de szerintem amig Orbán hatalmon van, addig nem lesz jobb.

A folyamatos manipuláció a számokkal és a valóság elferditése nem jelenti azt, hogy valóban jobb lett az élet az országban.

dec. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

#3 Nem volt 20% infláció 2 hónappal ezelőtthöz képest, valamit nagyon keversz.

Az infláció az árak emelkedése a megfigyelt időszakban és nem emelkedtek az árak 20%-t még éves szinten sem. Egyes élelmiszereknél volt egy év alatt akár 50% árnövekedés is sajnos, ez igaz, de maga az infláció nem csak az élelmiszereket tartalmazza, hanem mindent amire szükségünk van a buszbérlettől a gyógyszereken, rezsin, bútorokon át egészen a biztosítási díjakig, súlyozva, a felhasználásuk mértékének arányában.

dec. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem a Fidesz vitte le az inflációt, hanem a KSH. Értsd: a valóságban még mindig 60-70% körül van.
dec. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Épp ma reggel mondták Balázséknál a Rádió 1-en, hogy idén 23%-kal nőtt az élelmiszerlopások száma a tavalyi évhez képest. Mond ez neked valamit? Na ennyivel lett élhetőbb az ország...
dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

7-es, és ezt az adatot soha nem fogják bemondani a Kossuth rádióban!

Mert itt kezdődne a demokrácia!

dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem vitte le az inflációt. Egyrészt a világgazdasági infláció csökkenés vitte le, másrészt az itthoni jelentős fogyasztáscsökkenés, harmadrészt a KSH-tól megrendelt szám, aminek fele se igaz, ahogy tavaly sem volt.
dec. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!