Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok az alábbi...

Nem gondoljátok az alábbi Facebook posztról, hogy szexista?

Figyelt kérdés
[link]

dec. 29. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Simán csak gáz, proli és foci bu2i.
dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Én egyikbe sem járok, akkor én mi vagyok?
dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a pepcot választom.

30/F

dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ez sértő a férfiakra nézve, meccsre inkább az alacsony értelmi képességekkel rendelkező vadállatok mennek ki. Nem hinném hogy ők reprezentálnák az átlag férfit.

Voltam régebben MTK-FTC meccsen, 2 órán át hallgattam a részegen ordító fradisták zsidózását, libásozását. Végig attól féltem mikor törik át a kordont és törnek át vagy dobnak át valami égő fáklyát. Ennyi elég is volt a magyar fociból.

dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolom, hogy vicces.
dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
4. Ez elég erős általánosítás, a leghangosabb 20%-ból ítéled meg az összes meccsrejárót. Nyilván sok a proli, de nagyon sok az értelmes ember is a meccseken.
dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
#6 persze, sok köztük az orvos és a mérnök, pont ahogy a migránsok közt is.
dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%

7. Igen, sok van belőlük, ellentétben a migránsokkal. Attól, hogy még sosem járt focimeccsen a válaszolók többsége, igenis többségben vannak a meccsrejárók között az értelmes emberek. Annak érdekében, hogy ezt a tudatlanságot megszüntessem, elmondanám, kikből tevődik össze egy focimeccs közönsége.

Vannak az ultrák, a legtöbb ember rájuk gondol, ha azt mondják hogy fociszurkoló, ők valóban többnyire műveletlenek, bebaszni és üvölteni járnak a meccsre. Azonban az ultrák csak egy töredéke a meccsrejáróknak, a kapuk mögött foglalnak helyet.

A stadion többi részén ül a szurkolók nagy része, akik ellentétben az ultrákkal, nem bebaszni járnak a meccsre, hanem a sport iránti érdeklődés miatt, köztük valóban sok az értelmiségi, tanárok, orvosok, ügyvédek, stb. de rengetegen jönnek családosan. Egyes stadionokban tartanak fent külön családi szektort is.

Elég a Facebook poszt alatti kommenteket elolvasni, sok értelmes nő írja, hogy ők is járnak meccsre.

Ahogy a 4-es is írta, egy régi tapasztalat miatt gondolja, hogy a focimeccs csak a primitív emberek gyűjtőhelye. Egy meccsből nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, főleg azért sem, mert az elmúlt 10 évben gyökeresen változott meg Magyarországon a szurkolói magatartás.

jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!