Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha vallás nélkül is lehet...

Ha vallás nélkül is lehet homofóbnak lenni, akkor miért bújnak el sokan amögé?

Figyelt kérdés
Vagyis sokszor egyéb sem megy csak, hogy a kereszténységet kell megvédeni az LMBTQ-tól és az ószövetségi szövegekben egyértelműen benne van, hogy ez súlyos bűn. Miért nem lehet felvállalni, hogy valaki nem vallásos, nem keresztény, csak simán utálja a b.zikat és undort vált ki belőle, ha két férfi aktusára gondol?

dec. 31. 08:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a Fideszre gondolsz? Ezzel a kereszténység szöveggel meg hogy egyesültek anno a KDNP-vel csak a templomba járó nyögdíjas szavazóbázist akarták megnyerni. Már hogy lehetne az keresztény aki az alapvető kampányát a gyűlöletre építi? Sehogyan, a Fidesz csak mondja hogy keresztény.
dec. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%

Attól hogy valakit irritál a melegpropaganda, még nem homofób, bármennyire is szeretik ezt a melegek így beállítani. Nekem a melegekkel semmi bajom, de a provokációikkal már igen. Mint ahogy a fidesz agyament dolgaival és melegellenes törvényeivel is, mint például a könyvek befóliáztatása, meg hasonló agymenések.

De akkor én ezek szerint inkább melegpropagandafób vagyok. Ez is bűn egyébként?

dec. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

A fidesz pont annyira keresztény, mint oszama bin laden volt. Semmilyen keresztény értéket nem tart be, a nagy templomba jáéró elvtársaik korábban a párttagkönyve pecsételtették a vörös csillagokat.

A vallásnak meg a melegundornak viszont semmi köze egymáshoz. Undorodhatsz tőle nyugodtan, én is undorodom, de sokkal inkább undorítónak tartom, amit a fidesz a mi pénzünkön ilyen címen az üldöztetésük kapcsán tesz.

dec. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 nnnn5555 ***** válasza:
0%

Az Ószövetség nem keresztény.

Inkább menj vissza Playstation-özni!

dec. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Mert könnyebb a vallásra mutogatni, mint beismerni, hogy egy gyűlölködő rohadék valaki.
dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Ha két férfi aktusára gondolok én is rosszul vagyok. Így inkább két nőjére gondolok. 😎
dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7%

Konkrétan valakiről van szó?

Mert ha nem, miért zárod ki annak lehetőségét, hogy valaki valóban a keresztény meggyőződése miatt utálja a homoszexualitást?

dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
#4 A Fiatal Demokratákra gondolsz? Hát azok nem is főleg Szájer óta.
dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
A fidesz "kereszténysége" ennyiben ki is merül. A szomorú az, hogy sok nem vallásos azt hiszi, hogy mi keresztények az LGBTQ-kérdéssel fekszünk és kelünk, pedig egyrészt a kereszténység tanítása nem ennyiről szól, másrészt a kereszténység tanítása nem az ebben, mint a fidesz-propaganda.
dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azzal tisztában vagy, hogy a kereszténység nem egyenlő a Fidesszel? Miért kell összemosni a kettőt? A kereszténység egy kétezer éves vallás, a Fidesz meg egy pár évtizede létező párt. Ahogy Magyarország sem a Fidesz. Azért mert gyűlölöd Orbánt még nem a keresztényeken kellene levezetni a dühödet.
jan. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!