Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ateisták miért akarják...

Az ateisták miért akarják előírni, hogy egy keresztény hogyan gondolkozzon, és hogyan legyen vallásos?

Figyelt kérdés
Az ilyen belekontárkodás mások hitébe csak Magyarországon divat, vagy máshol is?

dec. 28. 13:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
16%
A liberálisok az új kommunisták. Eltörölnék a kereszténységet úgy ahogy van.
dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
84%
A keresztények miért akarják ráerőltetni a vallásukat másokra módszeresen?
dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
85%
Nálam ateistább ember kevés van, de akarja megmondani a rosseb egy kereszténynek, hogy hogyan éljen. A probléma ott van, ha egy szekuláris állam törvényhozásába beavászkodik a kereszténység, ahogy azt teszi előszeretettel.
dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 anonim ***** válasza:
96%
Én nem akarok előirni, semmit, senkinek, én csak egy jó sört szeretnék.
dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 anonim ***** válasza:
23%

2


Erre tudsz példát is mondani? Szeretném látni ezeket az erőszakosan térítő keresztényeket.

dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 anonim ***** válasza:
16%
Ezt én is tapasztaltam. De ha már ennyire szeretnek beleszólni mások magánügyeibe, akkor én is megmondom nekik, hogy hogyan gondolkodjon egy ateista.
dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 anonim ***** válasza:
92%
5, nálunk rendszeresen voltak egy ideig hittéritők a városban, akik utcáról, utcára járva kopogtattak be mindenkihez. A szomszédom nagyon-nagyon csúnyán küldte el őket, én csak beraktam a Kiss-t nekik, azt egyből megértették.
dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/108 anonim ***** válasza:
20%

"A keresztények miért akarják ráerőltetni a vallásukat másokra módszeresen?"


Ez egyáltalán nem jellemző manapság. Te gondolom jehovásokkal találkoztál. Ők nyomulnak igen.

dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a kérdező olyan esetekre gondol, amikor egy ellenzéki (politikai vagy vallási meggyőződéstől függetlenül) számonkéri a magát kereszténynek nevező politikusok kijelentéseit, tetteit. Ez tök jogos az "ateisták" részéről.


Tudnál példát mondani, kérdező?

dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 anonim ***** válasza:
11%

7


Azok mormonok vagy jehovások voltak...de szakértsetek azért tovább :D

dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!