Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most kedvelni vagy utálni...

Most kedvelni vagy utálni kell a kárpátaljai magyarokat?

Figyelt kérdés

Össze vagyok zavarodva, a leginkább a jobberektől olvasni a Tiktokon, Facebookon, meg itt a GYK-n, hogy ha sima külhoni magyarokról van szó pl. erdélyiek, felvidékiek, kárpátaljaiak, megy az "agyon nyalás" legnagyobb magyarok, a mgyarországi magyaroknál is magyarabbak..stb.nem részletezem, hasonló véleményt mindenki olvashatott már életében. Viszont, amikor a kárpátaljai magyarok Kárpátalján vagy innen Magyarországról, meg mernek olyan véleményt ejteni, hogy "isten óvja a kárpátaljai magyar katonákat a fronton", vagy egyéb támogató véleményt írnak, azonnal megy főleg a jobber oldaliaktól, a hazaárulózás, ukránozás, nem is vagy te magyarozás, takarodj ki a frontra, megérdemli a sorsukat a kárpátaljaiak, ha fonton harcolnak az oroszok ellen...stb.


Segítséget kérek, most akkor a kárpátaljai magyarok pl. az erdélyiekkel vagy a felvidéki magyarokkal egyenrangú legnagyobb magyaroknak minősülnek, vagy csak 4-5. rangú magyaroknak minősülnek?



jan. 1. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Most kedvelni kell és máskor is.
jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ne már más mondja meg hogy én kit kedvelek és kit nem , ebben a politikusok véleménye sem érdekel. Csak téged kérdező.
jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha átbuszoznak a fideszre leszavazni akkor szeretni, ha meg esetleg az oroszokat jobban nem szeretik mint az ukránokat, akkor utálni.
jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Én attól függetlenül utálom őket, hogy mit kell.
jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
A magyarok általánosságban egy elég erőteljesen pesszimista nemzet, mondom ezt úgy, hogy én is magyar vagyok. A legtöbbeknek ha mondasz egy nevet és hogy utálja, mindenféle utánanézés és ok nélkül elkezdi utálni mert az lett neki mondva, az éppen a divat. Ha személyszerint neked nem ártott semmit senki, akkor ne utálkozz. A kárpátaljai magyarok nem tehetnek róla hogy országuk miniszterelnöke egy olyan férfi, akinek nagyobb a szája, mint a fizikai képességei és a tettei. Ők csak ennek isszák meg a levét.
jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Csak azt utálom én is, ha nem itt élnek, nem itt fizetnek adót és bennünket szivatnak, átjönnek szavazni.
jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Magyarként szeretni kell.

Fidesz szavazó hazaárulóként gyűlölni kell.

jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem KELL! Saját értékrended szerint döntöd el, hogy miként viszonyulsz hozzájuk!
jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Élősdik, egy forint adót nem fizetnek ide csak nyugdíjat meg támogatást várnak.


Süljön le a bőr a képükről, beleugatnak egy idegen ország belügyeibe, egytől egyig szuveneritási kockázatot jelentenek hiszen külföldről fütyögnek hogy éljünk itt.

jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!