Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is hiányoznak a Covid...

Másnak is hiányoznak a Covid intézkedések?

Figyelt kérdés

Nyilván a vírus nem volt jó, mert sok ember meghalt benne.


De, az intézkedéseket én szerettem.

Az első hullámnál voltam egyetemista.Az összes nehéz tárgyat, ami előtte problémás volt, mind felvettem és tudtam abszolválni.

Utána munkahelyen meg egyből home officeban kezdtem.Elég rossz is volt,hogy a COVID után lecsökkentették a HO számát max heti 3-ra.


Sokszor visszakívánom azt a korszakot.


jan. 2. 09:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
38%

Én is szerettem

Nyugi volt csend volt

Nem kellett órákat buszozni egy előadás miatt hanem otthon meghallgathattam a szünetben pedig elintéztem a mosást takarítást

Nem kellett hallgatnom a szüleim baromságát hogy mozduljak ki éljek társasági életet stb..

jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
Első hullám nekem is tetszett, alig volt forgalom, alig voltak sorok, alig voltak a boltban, mindig mindent gyorsabban el tudtam intézni.
jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
25%
ÉN azóta is 100% HO-n vagyok, előtte is ott voltam. Sajnos a Covid alatt bebizonyosodott, hogy nagyon sokan nem alkalmasak arra, hogy otthonról végezzék a munkát, sok a tróger... Pedig szép lehetőség volt!
jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
43%

A punnyadt, szociális élet nélküli lusta, növény szintjén vegetáló egyedeknek tuti kánaán volt.


Normális ember azért szeretett volna utazni, karácsonykor/újévkor ünnepelni, sportolni menni.

jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
19%
Mi hiányozna? Hogy nem mehettem sehova, meg könnygáz a szemembe, ha nem engedelmeskedek?! Érdekes, hogy az idő hogy megszépíti egyesek számára azt, ami másnak a megélhetését, személyi szabadságát vette el...
jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hiányzik. Erőltetik a bejárást, csak nem tudom, hogy minek. Fölösleges idő- és energiapazarlás.

Persze az a része nem hiányzik, hogy emberek kerüljenek életveszélybe, hogy vállalkozások menjenek tönkre, vagy hogy ne lehessen elmenni szórakozni.

jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
10%
A covid-nosztalgia nagyon is valós. 2021 első negyedéve az egyik legkülönlegesebb időszak volt az életemben. Nem kívánom vissza, tartósan nem élnék így, de visszaemlékezni kifejezetten kellemes.
jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
22%

Az itteni kommenteket olvasva tényleg jó úton halad az emberiséga totális elbutulás felé.


Külön vicc, hogy a lusta tömeg hogy tapsikál csak mert neki neki nem kellett bejárni, mást meg tönkretettek.

jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

"a lusta tömeg hogy tapsikál csak mert neki neki nem kellett bejárni, mást meg tönkretettek."


Ha azt várod el, hogy akinek nem tette tönkre az életét a covid az empátiából retroaktívan érezze rosszul magát akkor is, ha őt személyesen semmilyen negatív dolog nem érte abban az időszakban, akkor félek tőle, hogy nem érted hogyan működnek az emberek. :)

jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
Hiányzik a fenének a covidiktatúra. Az online oktatás pedig nem oktatás.
jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!