Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is hiányoznak a Covid...

Másnak is hiányoznak a Covid intézkedések?

Figyelt kérdés

Nyilván a vírus nem volt jó, mert sok ember meghalt benne.


De, az intézkedéseket én szerettem.

Az első hullámnál voltam egyetemista.Az összes nehéz tárgyat, ami előtte problémás volt, mind felvettem és tudtam abszolválni.

Utána munkahelyen meg egyből home officeban kezdtem.Elég rossz is volt,hogy a COVID után lecsökkentették a HO számát max heti 3-ra.


Sokszor visszakívánom azt a korszakot.


jan. 2. 09:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%

"Felhozhattál volna példának bármit, ez a fajta viselkedés gyakorlatilag bármikor megfigyelhető, amikor a társadalomnak csak egy része jár rosszul a kormány intézkedéseivel, de te pont a holokausztot hoztad fel, "


Mert a történelemből ezt ismerem valamilyen szinten. Egy történész biztos tudna millió más példát. Vagy aki a rákosi korszakot ismerte, ott is tudna mazsolázni.



"akkor nem hasonlíthatod semmilyen formában össze a népirtásra való reakciókkal az emberek viselkedését."


Azt majd én eldöntöm, hogy mit mivel hasonlítok össze.


"nem azért nem álltam ki mások jogaiért, mert gyáva voltam, hanem azért, mert úgy gondoltam, hogy ezt az áldozatot meg kell hozniuk, mert összességében életeket mentünk meg vele."


Persze, értem én. Amíg más valakinek kell meghozni az áldozatot, addig semmi probléma vele.

Költői kérés, vajon miért nem E/1, T/1-ben fogalmaztál? (Meg kell hoznom/hoznunk az áldozatot).

jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
61%
Én nem hoztam nagy áldozatot, ezt nem titkoltam egy percig sem, de ez teljesen független attól, hogy szerintem milyen intézkedések voltak (akár morálisan, akár gyakorlatban) helyesek. Remélem van elég magas az IQ-d, hogy ezt felfogd. :)
jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
65%

Ahhoz elég van, hogy az eddigiek alapján összerakjam, ami az elején csak egy benyomás volt, te is más falloszával szereted inkább verni a csalánt. :)


Azért kíváncsi volnék, így látnád-e, ha pl. megszűnt volna a munkád, és emiatt utcara kerültél volna.


P.S. Az IQ egy viszonylag objektíven mérhető képesség, nem azon múlik, hogy osztom-e valakinek a szerinte helyénvaló véleményét, vagy "intelligensen" fetétel nélkül követem a parancsokat. Akár össze is mérhetnénk adott esetben mindenféle zokszó, meg feleselés nélkül.

Nekem nyilvánvalóan az EQ és ezáltal empátia készségem magasabb az átlagnál, mert az igazságérzetem nem viseli a másokkal történt igazságtalanságot, és az érdektelenéget, nemtörődömséget sem, és hajlandó vagyok akkor is kiállni másokért, ha nem származik belőle előnyöm.

jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem
jan. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ki tolja még hómofiszból a szerkezetépítést? :D
jan. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
73%
Azon szoktam röhögni, hogy akiket még most is maszkban látok, azok szinte kivétel nélkül az orruk alatt hordják :D Ez mutatja a vírusrettegők intelligenciaszintjét.
jan. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
67%
31 ezt pont már 2 éve is megfigyeltem. Az másik téma, hogy milliószor mondták, hogy a maszkkal inkább másokat védünk, ennek ellenére szerintem csak arettegők veszik fe, akik a sját tyúxaros kis egoista éltüket féltik.
jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én tehénpásztor vagyok. Ezt ki tolja még homeofficeból?
jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!