Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted Bayer Zsolt elég...

Szerinted Bayer Zsolt elég ember méltóságát sértette már meg ahhoz, hogy felelősségre lehessen vonni?

Figyelt kérdés

jan. 5. 11:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

#20 Nem, nem igaz.

Konkrétan ezen az oldalon is a gyűlölködős megnyilvánulások 80-90%-ban pont a másik oldal felől jönnek a jobboldaliakkal szemben.

jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

#22


A jobboldal egyetlen programja pont a győlölködés.

jan. 10. 12:46
 23/26 anonim ***** válasza:
74%

"A jobboldal egyetlen programja pont a győlölködés."

...és itt is csak az a hisztijük, hogy félresöprik és kinevetik őket.

Redditen ugyan ez van, a fidesz alacsony szintű gyűlölködése nem az érettségizettek szintje felett elkezd kiüresedni.

Ott már nem gondolják az emberek, hogy évente 100 milliárdért kell plakátokon hirdetni hogy "STOP SOROS", "STOP BRÜSSZEL"....itt már megkérdezik, hogy jó-jó, de miért nem a korházakra költöd ezt a pénzt, miért nem az iskolákra költöd ezt a pénzt, és ez jelenti nekik "hogy itt gyűlölködnek velük".

jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
#23 Tudod az a vicces -meg szánalmas - hogy leírsz egy ilyen gyűlölködő kommentet és közben észre se veszed.
jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
#25 Nem én írtam ki ilyen kérdést hanem te.
jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
49%
21. De, igaz. Engem mindkét oldal utál :)
jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!