Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalin azt üzeni az...

Novák Katalin azt üzeni az elnöki kegyelmével, hogy más nézeteket vall a gyermekvédelemről, mint a Kormány?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



febr. 2. 19:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10, ha már autizmus, ha már gyerekvédelem, ha már 444:

[link]

febr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Belinkelsz egy cikket, amelynek a címe ("Álhír, hogy Novák Katalin egy pedofil bűnözőnek kegyelmezett meg") is hazugság: senki nem terjeszti, hogy pedofíliáért ítélték volna el az illetőt. Ezt minden cikknél tisztázzák.


De az én szövegértélmezésemmel van baj. Ok. Agymosott, autista stb. címkézés, és vagdalkozás ezerrel.


Kezdem azt hinni, hogy igazam van.

febr. 3. 08:28
 13/14 A kérdező kommentje:

Csak hogy értsd: értem a cikket, rendes ember volt, nehéz helyzetben van, idős édesanyja stb. "Csak" elkövetett egy hibát.


Szerinted megérdemli ezt a gesztus. Szerintem nem: egyrészt rengeteg ilyen ember ezen az alapon kérhetne kegyelmet, hogy tekintsék semmisnek a bűneit. Másrészt szerintem ebben a helyzetben a bűnpártolás ténye megbocsájthatatlan.


Szerinted nem. Ok. De ez alapján autistázni egyedül téged minősít.

febr. 3. 08:33
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem elnöki kegyelem járt volna neki, hanem akasztófa. Az igazgatóval együtt.

Szevizmérnök úr meg gondolom ugyanolyan pedofil, mint ezek, azért védi őket.

febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!