Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznál a főpolgármeste...

Kire szavaznál a főpolgármester választáson?

Figyelt kérdés
febr. 2. 23:19
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
32%
12) akkor mondj egy jobbat. Szerintem Karacsony a jelen hekyzetben messze a legjobb. Arrol nem tehet, hogy a fidesz megvonta Budapest tamogatasat.
febr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
55%
Más önkormányzatok támogatását is csökkentették, ők mégsem rinyálnak folyamatosan, és tudják úgy-ahogy vezetni a városukat.
febr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
36%
Sztem Budapest is teljesen jól működik.
febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem jelenteném ki. Karigeri a közlekedést pl. rendesen hazavágta.
febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
0%
Godeny Gyorgyot kifelejtetted kolbaszkam... mert en raszavasztam volna es eros gyanum hogy nem egyedul lennek.
febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
24) nem mindenkinek. Azt se mondanam h Tarlosnal jobb volt na meg nem minden az o felelossege. Sztem a BKK legalabbis az en nezopontombol jol mukodik, sokat zoldult is Budapest ami szamomra pozitiv. De elfogadom h mindenki mas nezopontbol tekint ra
febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:

24


mivel?

febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
41%

#26 A BKV-nál folyamatosan ritkítják a járatokat. Csúcsidőben gyakran fel sem lehet férni a buszokra. A zöldülésből én annyit látok, hogy már nem irtják a gazt.

#27 Leginkább a biciklisávok eszetlen kialakításával, de még benne vannak olyan apróságok is, mint pl. a Lánchíd lezárása az autós forgalom elől, a BKV-járatok ritkítása vagy a P+R parkolók fizetőssé tétele.

febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
15%
Puzsérra kellett volna mindenkinek szavazni. Ő keresztül tudta volna nyomni a sétáló budapest programot és a város gyalogos léptékben való élhetőbbé tételét.
febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
58%

28


En ezt nem vettem eszre oszinte legyek. Lehet te delelott utazol. Reggel kb. 1 - 2 percenkent jon egy masik szerelveny. Valoban este vagy delutan 2 kor kell varni 5 percet, mert minek menjenek gyakran ha alig van utas, sporolnak legalabb az arammal - ugyanez a buszokra.


Csucsidoben meg nyilvan nem lehet felferni mert sokan utaznak, ez evidens, nem tudom ez miert problema? Meg japanban is szoszerint lokdosik be az emberket az ajton, hogy ferjenek be es nem bunkosagbol, hanem ez a szokas.


A biciklisavok arra osztonoznek, hogy ne kocsizzunk hanem Zold iranyt vegyenek az emberek ami igen - kenyelmetlen, mert ki akar tekerni minden nap III. kerbol a XII.be. mondjuk ott annyira nincs is. Inkabb a belvarosban van. Masreszt sokan mar hazhoz szallitanak kajat, es a kozlekedest is lassitanak, ha nem lennenek mert ismeros a szitu amikor 8km/h val teker kocsi elott a biciklis, elozni meg eleg nehez mondjuk a bajcsyn, max radudalsz aztan meg jon az arrogancia es meglassabban megy es mar mogotted all 30 kocsi dudalnak mint az orult. Ez logikusabb, hogy legyen egy sav a bicikliseknek, nem akadalyozva a gepjarmu forgalmat.


A zoldules meg nem megy 5 ev alatt varos szinten. Szurrealis. De menj vegig az o keruleten mondjuk ott mar reg elkezdte a fakat ultetni, ra is vannak irva. Deakon is szebb lett a novenyzet a villamosoknal, ad egy stilust vegre.


A parkolokrol egyedul nem tudok nyilatkozni, mert nincs kocsim. De valahonnan kell forras a fovarosnak is, ha nem ad a kormany...

febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!