Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznál a főpolgármeste...

Kire szavaznál a főpolgármester választáson?

Figyelt kérdés
febr. 2. 23:19
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

#29

Közgyűlési többség nélkül, Puzsérnak is nehéz dolga lett volna.

febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
41%

#30 Ha nem hagyod el a belvárost, akkor elhiszem, hogy nem veszed észre. A külső kerületek és a belváros között viszont átlagosan legalább duplájára kellene sűríteni csúcsidőben a járatokat, ehelyett karigeri folyamatosan ritkítja őket.

A bicikli szintén csak annak opció, aki a belvároson belül közlekedik. Ahhoz, hogy a külvárosból napi szinten betekerjen valaki, elég komoly sportembernek kell lennie. Ezt igazolja, hogy már jó pár éve megvannak a biciklisávok pl. a Nagykörúton, de még azóta is nagyon alacsony a kihasználtságuk.

Ha rajtam múlna, én a legnagyobb forgalmú utakról ki is tiltanám a bicikliseket, amennyiben van azokkal párhuzamos mellékutca. Így érdemben nekik se lenne rosszabb, de a forgalmat nem akadályoznák.

febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
58%

32


Valahonnan kezdeni kell, nem? Azert eleg nehez ugy finanszirozni mindenhol dolgokat, ugy, hogy a kormany ellened van meg egy par onkormanyzat, hatba akarnak szurni es politika egymas hegyen hatan.


Belvarost meg erdemesebb feldisziteni, turizmus miatt is, hogy legyen legalabb abbol forras. Utana majd johet a kulso resz. Ne aggodj, en is kivul lakok.

febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
41%
#33 Hogyan kényszerítette rá a kormány karigerit a biciklisávok kijelölésére?
febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:

34


Ping pong. Ugyanazt a temat hozod fel, es ugyanaz a valaszom. Olvasd vissza.


Innentol lezarom a valaszaimat feled, csak kotekszel mert anti-karacsony geri vagy.

febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
31%
A Mi Hazánk jelöltjére szavaznék.
febr. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
#35 Szóval erre nem tudsz válaszolni.
febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
42%
Én is a Mi Hazánk jelöltjére szavaznék. És nem értem a leszavazásokat, hogy mert kell valakit leszavazni csak mert másképp gondolkozik.
febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Mi Hazánk-Nacik. Nemeteknel ezert mennek ki napi szintén szazezrek az utcakra. Ti meg ezt akarjatok??
febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
26%

"Mi Hazánk-Nacik. Nemeteknel ezert mennek ki napi szintén szazezrek az utcakra. Ti meg ezt akarjatok??"


Ez az állandó nácizás már kínos kissé. Hogyan kéne nevezni egy tényleg náci pártot ha lenne?

Nem azért kínos mert nácik, hanem mert szerintem ők maguk röhögnek az ilyeneken.


Amúgy én Puzsérra szavaznék. Valaki írta hogy minek, mert úgyis mindig leszavaznák. Ez lehet így lenne, de ő lenne meglátásom szerint aki képes lenne felrúgni a szaros vödröt és kiállva pontosan elmondja mi a baj a rendszerrel miért és kik miatt nem tudja keresztül vinni a programját. Nem maszatolásra meg karigerikre van szükség hanem egy őszinte emberre. Minden hibája ellenére még mindig ő a leg őszintébb. Az kéne hogy végre ne egy "politikus" t szavazzanak meg, ne egy mosóporügynököt hanem valakit aki kellő történelmi ismerettel rendelkezik a múltal kapcsolatban. Valaki akinek fontosabb a becsülete mint a fizetése. Legalább kiszivárogtat minden szennyest amíg nem bssza fel magát annyira hogy csapot papot otthagyjon. Itt azt nem veszi észre senki hogy a testületben is gennyládák ülnek akik hazudoznak össze vissza és nem a város hanem a saját érdekeiket nézik.

febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!