Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznál a főpolgármeste...

Kire szavaznál a főpolgármester választáson?

Figyelt kérdés
febr. 2. 23:19
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
64%
#38 Mert a nagy demokraták nem tűrik az ellenvéleményt.
febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
10, annak idején a jobbikról is ezt gondoltad, nem? Aztán a komcsi csürhéd összeállt velük.
márc. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
26: hol lett zöldebb Budapest?
márc. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Karácsony Gergely a DK jelöltje remélem minden rászavazó tisztában van ezzel és vállalja a felelősséget majd.
máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%
44) most ujat mondtal. 5 eve is a DK jeloltje volt? :)
máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

Én is megkérdezném, hol lett zöldebb Budapest?

Látom az ezernyi fiatal fát az utak mentén, rajtuk a Budapest fatár vagy valami hasonló felirattal, de ezeket mind Tarlós idejében ültették.

máj. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

Talán nem is annyira fontos ki a főpolgármester, a közgyűlési többség megszerzése/megakadályozása a lényeg.

Ennek a Karácsony-DK szövetségnek egyáltalán nem biztos, hogy többsége lesz a közgyűlésben.

máj. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Az DK-nak nem lesz
máj. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

Aźért a főpolgi személye sem mindegy. Karácsonyra pl nem szavazok, mert gyakorlatilag semmit nem tartott be abból, amit ígért. Javítsatok ki, ha tévedek.

Azt meg rohadtul rühellem, hogy minden aluljáró össze van hugyozva, hajléktalan szarik mellettem két méterre a Móricz telefonfülkéjében, kosz, dugók stb.

máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%

"Karácsonyra pl nem szavazok, mert gyakorlatilag semmit nem tartott be abból, amit ígért. Javítsatok ki, ha tévedek."


De erre mindig az a duma hogy "azért nem mert Fidesz tehet róla és kivéreztette a fővárost"



"Azt meg rohadtul rühellem, hogy minden aluljáró össze van hugyozva, hajléktalan szarik mellettem két méterre a Móricz telefonfülkéjében, kosz, dugók stb.

"


Ezért is kizárólag a Fidesz a felelős..


Ui: Nem vagyok fideszes.

máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!