Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok tényleg elhiszik,...

A balosok tényleg elhiszik, hogy Gyurcsány alatt jobb volt?

Figyelt kérdés
Akkor még munkánk se volt.
febr. 3. 13:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem elhiszem, hanem a saját tapasztalatomra hagyatkozom. Gyurcsánytól undorodtam annak idején, azt hittem, annál lejjebb nincs egy olyan civilizált országban, mint Magyarország. Hát, kiderült, hogy van.
febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Neked lehet nem volt munkád, én akkor is dolgoztam, meg most is. A probléma a jogállamisággal van. Amit akkor lehetett, azt ma már nem lehet.
febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
13%

" Amit akkor lehetett, azt ma már nem lehet."

Gondolom termérdek dolog van amit te, mint hétköznapi ember kedvedre tehettét meg Gyurcsány alatt, most pedig be van tiltva :)

febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hanem tudom.
febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Baluba ***** válasza:
94%

Ketté kell választani a kérdést. Nyilvánvaló, hogy 15 év alatt az egész világ hatalmas fejlődésen ment keresztül, Magyarországon, ahogy a világ minden országában, magasabb az átlagos életszínvonal, mint akkor.

Ezzel szemben ha a politikai teljesítményt és kvalitásokat nézzük, akkor bizony bármennyire is szánalmas és felháborító volt Gyurcsány, az elmúlt 14 év meg rosszabb, az én megítélésem szerint.

Éppen ezért szavazok mindig úgy, hogy ha lehet, Gyurcsány takarodjon el, de még fontosabb, hogy kb bárki végre váltsa le a Fideszt.

febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Nema balosok vergődnek Gyúúúúcsánnyal, eza fidernyákok témája, ők mondogatják maguknak, ezzel hitegetik magukat hogy: Méééé Gyúúúúcsááánny jobb vóóót?


Ezzel igazolják magukban azt hogy a hazaárúló Orbánra szavaznak akkor is ha ők közben éhen halnak.


A Gyúúúcsááányozás a fidernyákok stilusa.

Az ellenzékiek a DK szvazóit kivéve le se szarják a Gyúúúúcsáááányt

febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem, családomnak ismerőseimnek jobb volt Gyurcsány alatt. Én benne voltam a 48%-os adósávba mint melós, de amit kézhez kaptam nagyobb vásárló ereje volt, mint amit most kapok kézhez. Még melósként is érzem, az akkori jogállamból töredéke maradt meg. Példa, tapasztaltam 2015-ben, mondvacsinált indokkal simán kilehet lakoltatni embereket, ha ép valakinek megtetszik a háza. Nincs hozzá közöm, de jogállamba nem lehet olyat csinálni, mint évközi adóváltoztatás. Mellékesen ez komoly inflációnövelő, amit mindenki érez. Nézhetjük az extraprofitadót is, köze nincs az extraprofithoz. M1-ről nem érdemes beszélni, most kimehet be és 2010 előtt kik mehettek be. A bíróság, az ügyek leosztása és lehet sorolni holnap reggelig.
febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hááát amugy ha a környező országok gazdasági fejlődését vesszük írányadónak akkor Orbán alatt elindultunk lefelé.


Már csak a bolgárok szegényebbek mint mi.

Gyúúúcsááány idejében jobban áltunk!

febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

A balosok jó része nem hiszi el, de bármit elhisz az orbánnak, még akkor is, ha az ellenkezőjét tapasztalja.


Én jobbközépként egyértelműen látom, hogy tyuuucsááány alatt jobb volt, annak ellenére, hogy akkoriban tüntettem ellene, és nem hittem, hogy szarabb lehet nála.


Simán le lehetett váltani, nem vásárolta fel az országot, a gazdasági világválság idején sem volt ekkora infláció mint az utóbbi időkben, sunyin, ügyeskedve lopták az EU pénzeket, ma viszont nyíltan, és sokkal nagyobb üzemben, kisebbek voltak az adók/kevesebb dologra volt, tartotta az értékét a forint.


A két kis komcsi KISZ titkár, gyurcsány meg az orbán nevű haverja együtt kellene lengedezzenek kilógó belekkel a Kossuth téren.

febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
5%

ma 13:45


[link]


2002-2010 között az új tagok közül a 12. legnagyobb növekedést tudtuk felmutatni(13 ország közül), az átlag kevesebb mint felét(csak hogy értsd, ez kb. évi 5 milliárd euró mínusz a költségvetésben ahhoz képest ha átlagon teljesítünk).

2010-2022 között 8. legnagyobb növekedést tudtuk felmutatni, kicsivel az átlag fölött nőtt az 1 főre eső GDP.

febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!