Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy jutottunk el odáig, hogy...

Hogy jutottunk el odáig, hogy már a fideszesek azok, akik relativizálják a pedofíliát?

Figyelt kérdés

Van egy bűnöző, aki aktívan bűnsegédelte a pedofíliát azzal, hogy a pedofil haverjának falazott, kiskorúakat fenyegetett meg és kényszerített hallgatásra, tette mindezt iskolai pszichológusként, teljesen állásva a saját munkájának és az iskolai intézményrendszernek lényegét.

Indoklás nélkül kegyelmet ad neki két női politikus, abból a kormányból, ami zászlajára fűzte a gyerekvédelmet.


És megjelentek a fideszesek és a gyengébbnél gyengébb kifogásokkal próbálják védeni a döntést, hogy:


- De nem is volt pedofil (mintha a dílerkedés erkölcsösebb volna, mint a fogyasztása, hogy egy példát mondják a kifogás abszurditására)

- De külföldön is vannak szexuális bűnözők blablabla (mi közünk hozzájuk?!)

- A köztársasági elnöknek joga van ehhez (senki nem a törvényi felhatalmazását vitatja, hanem döntésének erkölcsösségét)


Idáig süllyedtetek fideszesek?! (Akinek nem inge, ne vegye magára)



febr. 7. 09:34
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
76%

9, "A bíróság meghozta az ítéletét és az nem pedofília miatt volt. Ettől még nem kevésbé bűnös, ezért is kapott letöltendő börtönbüntetést és ült másfél évet már belőle."


Ez a relativizálás. Nem volt pedofil, csak mosdatta a pedofilt? Az egyik kaka, a másik szar.

febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
7%

"Ez a relativizálás. Nem volt pedofil, csak mosdatta a pedofilt?"

Hol látsz ebben relativizálást? Ha az a kérdés, hogy bűnt követett el, akkor a válasz igen. Azt lehet relativizálni, hogy mekkora bűn volt ez. De ha valaki azzal vádaskodik, hogy pedofil bűnelkövető, mire rámutat a másik, hogy esetében eleve nem is, pedofíliáról volt szó, az nem relativizálás, hanem egy hazug rágalom kiigazítása.

febr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
70%

"Ez a relativizálás. Nem volt pedofil, csak mosdatta a pedofilt?"


Ebben sehol, mert ezt én írtam, te zseni.



Ebben itt, alant, ebben látok relativizálást:


"A bíróság meghozta az ítéletét és az nem pedofília miatt volt. Ettől még nem kevésbé bűnös, ezért is kapott letöltendő börtönbüntetést és ült másfél évet már belőle."

febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
73%

Lassan ez a rendes üzemmód a fideszben! A Böjthe Csaba árvaházaiban történtekről is mélyen hallgattak, legyintettek - és továbbra is Csaba testvér a sztár!


Holott ott már jogerős bírósági ítélet is kimondta Romániában, hogy igenis pedofil bűncselekmények és sorozatos gyermekbántalmazás is történt, évtizedeken át!


Mindez nem számít, a fideszes pedofil jó pedofil, a fideszes pedofilsimogató jó pedofilsimogató, úgy tűnik...

febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
76%

Mindennel ez volt.

A FIDESZ-es meleg jó meleg, a FIDESZ által idehozott migráns jó migráns, a FIDESZ-es pedofil, nem pedofil. Jó reggelt!

febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
72%

Azért halkan megkérdezem, ha én viszem be a pedofil irodájába a kisgyereket, levetkőztetem, majd kimegyek 1 órára, aztán visszamegyek, felöltöztetem és kiviszem a kisgyereket, én tényleg nem tettem semmi rosszat, ha fideszes vagyok??? 🤮🤮🤮🐐🐐🐐🤮🤮🤮


Ha meghúzom a ravaszt, tényleg nem én ölök, hanem a golyó???


Hát a logika sírja fölött keresztet vetek ezek után, mert itt csak szélsőséges fanatikus fidesz hívők vannak, teljes sötétségben.

febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
15%

"Azért halkan megkérdezem, ha én viszem be a pedofil irodájába a kisgyereket, levetkőztetem, majd kimegyek 1 órára, aztán visszamegyek, felöltöztetem és kiviszem a kisgyereket, én tényleg nem tettem semmi rosszat, ha fideszes vagyok??"

Mert ki mondta, hogy nem? Tényleg ez a színvonal, hogy már az is csak általatok kitalált és mások szájába adottbhazugságokon keresztül megy, hogy bármibe bele tudjatok kötni...?

febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
14%
Nevetséges műbalhé az egész, annak a szerencsétlen embernek a kárára.
febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
80%
18# De ha ezt mondjuk egy ellenzékből megválasztott köztársasági elnök tette volna akkor már rég kötél járna neki nemde? Szerencsétlen ember? A börtönben kéne élete végéig rohadnia.
febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
15%

19

Azt tudtad, hogy amúgy 9 hónap lett volna neki hátra a büntetéséből?


És ha 9 hónap múlva amúgyis kiengedték volna nem is tudnál róla és balhézni sem balhéztál volna .

febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!