Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kettős mérce hogy pont a...

Nem kettős mérce hogy pont a DK követeli a leghangosabban, hogy Novák Katalin mondjon le, miközben pont a DK vezetője Gyurcsány Ferenc volt az aki semmilyen körülmények között nem mondott le ?

Figyelt kérdés
febr. 7. 10:14
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
83%

16, engem egyedül az igazságérzetem tart, senki más, én nem vagyok a Szikra mozgalom tagja, nem ismerem Jámbor Andrást személyesen, egyszerűen olvasok hireket.

Az én igazságérzetemnek az nem fér bele, hogy egy olyan embert simán bemocskol a politika pedofiliával, akiről nem derült ki, hogy pedofil lenne, nem történt birósági itélet és nem volt börtönben emiatt, még egy olyan embert, akiről birósági itélet mondja ki a bűnösségét és ismert minden részlet, felment.


Én ezellen, minden egyes alkalommal fel fogok szólalni.

febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
17%
17 Ha a fidesz valamelyik politikusának lakótársa embert ölne, nem kell nagy fantázia, mi lenne az ellenzéki kánon.
febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
21%
22 Érdekes azért az igazságérzeted mégis képes ítéletet alkotni hol erre, hol arra (Ez a relativizálás. Csak rájössz)
febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
84%

19, Feltételezhetően, ne rajtam verd le azt, amit a magyar rendőrség, vagy az ügyézség nem tett meg.

Ha tudomásod van róla, hogy feltételezhetően tudhatott róla, akkor egyrészt kötelességed ezt jelenteni, mert egyébként bűnpártoló vagy, másrészt, ha ez köztudott információ volt és az igazságszolgáltatás kivizsgálta és nem került börtönbe, akkor az érintett hölgy ártatlan, ha nem lett kivizsgálva és ennek ellenére szabadon van, akkor meg a rendőrség és az ügyészség mulasztott.

febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
79%
#22 Nem ez volt a kérdés! Sejtem, hogy fideszes vagy, de érted a kérdést? Ha meg kivételesen vagy azon a szellemi szinten, hogy érted, akkor válaszolj rá!
febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
89%

"Feltételezhetően a párja tudhatott a dologról. Szóval őt is le kellett volna akkor csukni, nem?"


Na ez a bökkenő, hogy ez csak egy - rosszhiszemű - FELTÉTELEZÉS!


(Nagyon sok esetben egy feleségnek fogalma sincs a férje rejtett vágyairól, titkos életéről, sok feleség azt se tudja, hogy a férje szeretőt tart vagy k..vázik!)


A Novák Katóca által kegyelemben részesített pedofilbújtató JOGERŐSEN EL VOLT ÍTÉLVE első és másodfokon, jogszerű bizonyítási eljárás és vádemelés nyomán!


Ez a fideszes kettős mérce: BIZONYÍTOTT ügyet is eltussoltok, ha fideszes követi el, de bizonyíték nélkül is rágalmaztok, ha egy ellenzéki esetleg ismert valakit, akinek a valakije pedofil volt!

febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
16%
24 A feltételezés bűnpártolás?:)) Szóval a komplett magyar ellenzék, amikor közpénzek lopásáról beszél, de nem tesz feljelentést, akkor bűnpártoló? Érdekes elmélet.
febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
95%

27, sajnos ez szimpla jog, nem elmélet.

A jog nem elmélet.

febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
15%
28 Azt hiszem akkor sok börtönt kell építeni és csíkosba lesz a komplett ballib tábor.
febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
46%

"A Novák Katóca által kegyelemben részesített pedofilbújtató JOGERŐSEN EL VOLT ÍTÉLVE első és másodfokon, jogszerű bizonyítási eljárás és vádemelés nyomán!" Pontosan!!!


Most írtad le, hogy tudott róla. Ergo, akkor ez azt jelenti a te nézeteid szerint, hogy ő is pedo volt, mert csak tudott róla?

febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!