Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kettős mérce hogy pont a...

Nem kettős mérce hogy pont a DK követeli a leghangosabban, hogy Novák Katalin mondjon le, miközben pont a DK vezetője Gyurcsány Ferenc volt az aki semmilyen körülmények között nem mondott le ?

Figyelt kérdés
febr. 7. 10:14
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

"csak jelezném hogy anno a Gyúúúúcsánny lemondott!"


Igen nem vágod?

3 évvel később!


Majd akkor Novák is lemond ha akar 3 év múlva!


És most lehet csöndben lenni a kettős mérce miatt!


"Feltételezhetően a párja tudhatott a dologról. Szóval őt is le kellett volna akkor csukni, nem?"


19.


Tulajdonképpen igen, kettős mérce a ballib csőcseléknél! elvárják hogy fordított helyzetben máshogy legyen!

febr. 7. 11:29
 32/38 anonim ***** válasza:
77%

29, van egy szuveneritás védelmi hivatal, van egy Polt Péter, van egy Pintér Sándor, aki a hatalom rendelkezésére áll ahhoz, hogy éljen az igazságszolgáltatással, fogalmam sincs, hogy ki ez a komplett ballib tábor, azt sem, hogy ez hol van és mikor rendezik ezt a tábort, de, ha ez a megrendezésre kerülő tábor törvénysértést követ el, akkor onnantól a hatalom kötelessége fellépni ezellen a tábor ellen.

Minden lehetőségük megvan erre és még az alapfekáliában is bele van irva, hogy kötelességük is.

febr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
19%

"ha ez a megrendezésre kerülő tábor törvénysértést követ el, akkor onnantól a hatalom kötelessége fellépni ezellen a tábor ellen."


Elvtársad előbb vezette le, hogy ha tudnak róla, az már bűnpártolás.

Ha lenne egyszer ballib kormány egészen biztosan elítélné őket (viccelek, sose tenné)

febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
67%

33, én vezettem le, én irtam azt a kommentet is, tehát nincs elvtársam.

És én nem irtam, hogy egy ilyen tábor megrendezésre kerülése bűncselekmény lenne. Én azt irtam, hogy, amennyiben az, a hatalomnak minden lehetősége megvan ahhoz, hogy a tábort betiltsa és a rendezvény rendezőit felelőségre vonja. Nem én irtam azt, hogy egy ilyen tábor bűncselekmény, hanem a 29es hozzászóló.

febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
88%
19/34 Feltételezhetően a párja tudhatott a dologról. Szóval őt is le kellett volna akkor csukni, nem? A jog nem feltételezések alapján dönt. Bizonyított, nem. Másik, 40 éve házas vagyok, de a párom sok mindenről nem tud amit csinálok. Pontosan azért, ha én bajba kerülök, ő ne kerüljön bajba.
febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
88%
Sosem gondoltam volna hogy egyszer egyet értek a dk-val de igen, novák kaletalin haladéktalanul mondjon le!
febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
6%
Vissza olvasgattam, hogy melyik köztársasági elnök kinek adott kegyelmet, hát voltak szép szituációk... Akadt olyan, ami még az övét is überelte...
febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
55%

"Most írtad le, hogy tudott róla. Ergo, akkor ez azt jelenti a te nézeteid szerint, hogy ő is pedo volt, mert csak tudott róla?"


Néha idegtépő, milyen primitívek és tudatlanok a jobboldaliak. De akkor tegyük már tisztába:


1. NEM BIZONYÍTOTT, hogy Jámbor András ismerőse tudott a férje pedofil voltáról, és még kevésbé bizonyított, hogy Jámbor András tudott volna róla, hogy az ismerőse párja egy pedofil.


2. BIZONYÍTOTT, hogy a Novák Kakalin által felmentett pedofilpártoló TUDOTT róla, hogy a felettese pedofil és TEVŐLEGESEN segítette, fedezte és titkolta a főnöke bűneit, bűnsegédje volt!


(3. Ezt csak bónuszba: egy élettárs, házastárs vagy első fokú rokon nem fel van mentve a feljelentési kötelezettség alól, csak akkor számít bűnsegédnek, ha valóban TEVŐLEGESEN vesz részt a dologban! Magyarán: a jog sem várja el, hogy valaki saját gyermekét, szülőjét, párját juttassa rendőrkézre, mert ez abszurd és a legalapvetőbb emberi - szülői/gyermeki/szerelmi - ösztönökkel ellenkező elvárás volna.)


A lényeg: Novák Katica egy jogerősen elítélt pedofil bűnsegédnek adott indoklás nélküli kegyelmet! Ezzel szemben Jámbor András ismerőse nem volt elítélve és nem is bizonyított, hogy tudott volna a párja pedofil bűntetteiről! (Ami azt illeti, a legvalószínűbb, hogy senki sem tudott róla, hiszen az elkövető öngyilkos is lett, a lelepleződése miatti szégyenében!)

febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!