Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalin funkcionális...

Novák Katalin funkcionális analfabéta, hogy nem tudta/nem értette mit ír alá?

Figyelt kérdés

Vagy mi más oka lehet annak, hogy olyan döntést hoz, aminek a következményeivel egy 16 éves kiskamasz h***egyerek is teljesen tisztában lett volna, nemhogy egy többnyelvet beszélő millió diplomás jogászdoktor/közgazdász? Ez a tény viszont elvileg akkor megcáfolná, hogy funkcionális analfabéta lenne, mert akkor max egy érettségije lenne.


Vagy akkor azt is kérdezhetném: mi ütött ebbe a nőbe?



febr. 9. 23:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
#10 egyik kegyelem sem nyilvános, ha nem kerül a kúriára, akkor nem bukik ki.
febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem Varga Jucus IQ-ja talán egy fokkal magasabb, és a Schadl-ügy mellett talán ezért is mondott le, előre menekülve, Brüsszelbe. Számolhatott vele, hogy kiderül...


Most ez szerintem neki a legkínosabb, mert így nem igazán fog összejönni a listavezetés a jó miniszterasszonynak sem...


Katóca meg előbb-utóbb le lesz mondatva, megkapja az örökre szóló luxuslakást és államelnöki örökjáradékot, ami minden államfőnek jár, aztán foglalkozik mással, amihez talán jobban ért...

febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a funkcionális analfabéta aki nem tudja ki adta ki a parancsot!
febr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem tudta, hisz úgy is mindig orbán parancsait követte.
febr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Jégszív ***** válasza:
100%

Nem az!

Ezt is "sugalmazták" neki, de nem a Szentlélek!

Egész másvalaki, lehet találgatni...

febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

M A G Y A R K Ö Z L Ö N Y • 2016. évi 122. szám - 12573. oldal:

"a hátrányos helyzetű gyermekek nevelése és önálló életre való felkészítése iránti példaadó elhivatottsággal végzett munkája elismeréseként Vásárhelyi János, a bicskei Kossuth Zsuzsa Gyermekotthon és Általános Iskola igazgatója részére, ... MAGYAR BRONZ ÉRDEMKERESZT polgári tagozata kitüntetést adományozom.

Budapest, 2016. augusztus 2.

Áder János s. k., köztársasági elnök

Ellenjegyzem:

Budapest, 2016. augusztus 8.

Orbán Viktor s. k., miniszterelnök

KEH ügyszám: VIII-1/04423-2/2016."


"Az egyik gyerek 2016 szeptemberében jelezte a gyermekvédelmi gyámjának, hogy az igazgató szexuálisan zaklatta. A gyám azonnal kiemelte a gyereket az intézményből, és jelentést tett az esetről, ami után az igazgatót azonnal felmentették a munkavégzés alól. Az igazgató ekkor felkereste a gyerek unokatestvérét, aki szintén a gyermekotthonban lakott, és meggyőzte, hogy „szöktesse vissza” a gyereket az otthonba. A gyerek az unokatestvérével vissza is ment, ahol az akkor már felfüggesztett igazgató közölte vele, hogy ha továbbra is együtt akar élni az unokatestvérével (a legközelebbi rokonával), akkor vissza kell vonnia a terhelő vallomását. Az igazgató berendelte az igazgatóhelyettest, és megkérte, hogy írja meg a gyerek nevében a vallomást, és írassa alá vele.

Az igazgatóhelyettes ennek – annak ellenére, hogy tudott arról, hogy mivel vádolták meg az igazgatót – eleget is tett. A papírra azt írta: „Kitaláltam, hogy közösen kivertük a nemi szervem és hogy ilyet más gyermekkel is csinált már. Igazság az, hogy nem húzta le a nadrágom és nem fogta meg és nem verte ki. Mostanában sokat gáztöltőztem és ez se volt rám túl jó hatással sokszor nem gondolkoztam tőle tisztán.”

Ezt a hamis vallomást a saját irodájában a pedofil igazgató jelenlétében akarta aláíratni az érintett gyerekkel. Kényszerítésért 2019-ben első fokon, majd 2021-ben másodfokon is 3 év 4 hónap börtönre ítélték. Az igazgató nyolc évet kapott."

febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%

Akit kiengedtek ugyebár Tiborcz haverja, kinek is állt érdekében, hogy kegyelem legyen?

Orbán jelezte Nováknak mit kell tenni, az az ostoba fidesztoll meg alá is írta.

Bukik Novák bukik Varga és bízom benne hamarosan Orbán is.

Mocskos fidesz.

febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Régebb sem igazán érdekelt a politika, de miután megnéztem a House of Cards c. sorozatot Frank Underwooddal (Kevin Spacey), még annyira sem érdekel, mert azonnal láttam miről szól az egész.

Pénzért és hatalomért egyesek mindent megtesznek. Cél szentesíti az eszközt.

Hogy eztel kinek mi volt a célja, nem tudom. Én meg mindig jobban büntetném azokat az autósokat, akik ittasan/felelőtlenül/sebességkorlátozást magasan meghaladva vezetnek, mint egy ilyen pedofil kis hülyét. Nem engedélyezném, de nem csinálnék belőle akkora cirkuszt. Mintha nem lenne minden családban egy tróger aki kissé rajtafelejti a szemét pl.az unokahúga bájain.

A legveszékyesebb emberek a politikusok. Bármit el tudnak intézni. Ha véletlenül tudnám hogy mi van az egész háta mögött, relytélyes módon valahogy elpatkolnék rövid időn belül.

Kivéve ha szintén vmi nagymufti lennék vagy annak a pereputtya. Akkor elkezdődne vmi jó kis játszma.

Undorító az egész.

Amúgy nincs tévé, se rádió nálunk, de egy külföldi ismerősöm kérdezte h mi a véleményem arról h lemondott az államlnökünk.

Jé? Tényleg? Es akkor rákerestem és tényleg..

febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem nézte, mit kell aláírni, csak aláírta. Arra biztos nem számított, hogy mi jött..
febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!