Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Novák nem mondana le,...

Ha Novák nem mondana le, akkor nagyobb lenne a népharag és az esély ,hogy bukik a fidesz?

Figyelt kérdés
febr. 10. 13:16
1 2 3
 1/21 hypno ***** válasza:
62%
Nem.
febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ugye kiderült, a fő pedo a főnök haverja!

Ha ez kiderülne gáz lenne!

De a birkák megelékszenek Novákkal is!

febr. 10. 13:17
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Ennek az esetnek olyan mélysége van, ami a teljes államaparátus működését bemutatja, amin eddig csak a "libsik" vergődtek, az itt valóság és kibukott.

Szerintem jobb lenne, ha nem mondana le, vagy, ha lemondana, akkor boritaná a bilit, úgy, hogy az egész rendszer belebukik.

febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3

De Gyurcsány azt mondta Nováknak kell lemondani és a csőcselék lipsi birkák meg nem gondolkoznak!

febr. 10. 13:21
 5/21 anonim ***** válasza:
4, abban igazuk van, hogy erkölcsi értelemben egy ilyen döntés után, nem maradhat a pozicióban, ebben én sem vitatkozok velük, abban már igen, hogy ez az egész rendszernek a végét kellene jelentse.
febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5

Nem fogod fel birkalipsi, hogy ha Novák megy a Fidesz marad? Forditva kellene csinálni!

febr. 10. 13:24
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Kiderült hogy a keresztényy fidesznyimek az igazi pedofilok aberáltak hataárúlok. Most azt próbwlja elérni a fidesz agymosótröszt hogy ezt a birka szavazóik közül lehetőleg 1 se fogja fel. Ők egy szekta és a szekta tagok agymosása a cél... A gondolkodó embeek meggyözése, megnyerése rég nem cél! A fidesznek elél ha összekendácsol 2.5 szavazót. Ezek a cigányok vidéki falusi öregek közmunkás buták kötül kerülnek ki. A cél hogy ők nehogy elkezdjék használni az agyukat mee akkor ők a lámpavason is végezgetnék. Bár már ott taetanánk...😁
febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, én nem személyeskedtem veled, kérlek szépen, hogy te se tedd.

Nem vagyok birkalipsi.

Köszönöm.

febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjunk, hogy a Borkai-, Mengyi-, Elios-, Semjén fővadász-ügyekre már nem is emlékszel. Na ennyire fog a Fidesz belebukni ebbe is.

Majd el kell sétálni '26-ban szavazni.

febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9

Ja, de ha most elkapják a főni tökeit nagyon megcsappan a szavazatuk, a fidesz most mutatja a gyenge pontját, de a birka lipsicsorda nem is veszi észre!


Novák felé kapálózik, miközben a főni haverja a kulcs

febr. 10. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!