Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hiszel a pedofilügyben kegyelm...

Hiszel a pedofilügyben kegyelmet kapott igazgatóhelyettesnek?

Figyelt kérdés
[link]

febr. 10. 18:30
A kérdező szavazást indított:
Elolvastam a nyilatkozatát és hiszek neki, hogy ártatlan és többek közt a bulvár média áldozata.
Elolvastam a nyilatkozatát és nem hiszek neki, hogy ártatlan, ez csak egy jól megírt fideszes kimosdató szöveg.
25 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Akkor miért nem a saját FB oldalán posztolta? Kissé kamu szagú az egész. Egy külön oldalt létrehozni erre.
febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%

Fideszesek még levegővétel közben is hazudnak.


Figyeld meg a következő az lesz, hogy az egész Soros meg Brüsszel miatt történt.

febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
38%

"Akkor miért nem a saját FB oldalán posztolta?"


Ennyi futotta a megafonos titánoktól.

febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%

"többek közt a bulvár média áldozata."

A bíróság bulvárcikkek alapján ítélte el?

febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Ismerve a magyar bíróságokat, simán elhihető, hogy tényleg ártatlan.
febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

Korábban azt nyilatkozta, hogy nem ő kérte a kegyelmet, és nem is tudja ki tette. Most ebben az áll (ha egyáltalán tényleg ő írta), hogy mégis kérvényezte, amit már megbánt.

Ennyit az egész hitelességéről.

Na nem mintha hinni lehetne olyannak, akit mások hamis vallomásra kényszerítése miatt jogerősen elítéltek.

febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Senior Séf ***** válasza:
74%
Azt se hiszem el, amit kérdez.
febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
#6: Elolvastad amit írt? Pont azt írta le, hogy a felesége kérte, és a hamis vallomásra kényszerítés miért nem igaz. Teljesen logikus érvelés, sajnos manapság a bíróságok valóban előre megírt forgatókönyv alapján ítélkeznek, és egy koncepciós perben egy ilyen embernek esélye sem lehet. De nézd meg a tanú c. filmet, na az jól bemutatja mindezt.
febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nos elég fura, hogy mindezt miért egy új facebook profil alatt kell így nyilvánosságra hozni, de én elhiszem. Elhiszem azért, mert a saját válásomkor megtapasztaltam a bíróságok működését. Előre eldöntött ítéletek vannak, ha a bíró el akar valakit ítélni, azt simán el tudja ártatlanul is. Az én esetemben a bírónő már az elején közölte, hogy milyen elképzelései vannak. Már az első tárgyalás elején, mielőtt bárki egyetlen szót is szólt volna. Önkényesen döntött arról, hogy mely tanúkat hallgatja meg, melyeket pedig nem enged tanuskodni. A meghallgatott tanúk szavahihetőségét hiteles dokumentumokkal tudtuk cáfolni, de ezekre rá sem hederített. A bírónő által kirendelt szakértőnek engedélye sem volt a szakértői tevékenység végzésére, ezt az ügyvédem derítette ki. Mondanom sem kell, hogy egy elfogult, férfigyűlölő feminista nő, milyen hazugságokat hordott össze. A gyerekek véleményére nem volt kíváncsi, mondván még gyerekek, ki is találhatnak bármit. Feltételezésekre épített tehát. Az hogy az exnejem sorra sértette meg a törvényt és sorra nem tartotta be a bíróság ideiglenes intézkedéseit, nem zavarta. De még sorolhatnám a problémákat. Szóval tudom hogy zajlik magyarországon egy bírósági tárgyalás.

Nem állítom, hogy a leírtak igazak és hogy az illető valóban ártatlan, mert rajta kívül tényleg nem tudja senki sem az igazságot, de mivel saját magam is megtapasztaltam a magyar jogszolgáltatás reménytelenségét, el tudom hinni, hogy igaza lehet.

febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Elolvastam, és szintén elhiszem.
febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!