Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Iskola igazgatóhelyettes...

Iskola igazgatóhelyettes nőnek van köze ilyenekbe?

Figyelt kérdés

igazgatóhelyettes hölgy azt mondta: "békülj ki a családoddal, ne legyél makacs kisfiam.."


mert ugye össze vagyok veszve édesanyámmal, és apukámhoz költöztem. mert anyukám rossz dolgokat csinált.. és persze anyai nagyi meg anyum szidott az igazgatóhelyettes nő előtt mikor találkoztak valahol a boltban vagy nemtudom hol (ismerik

egymást régóta)


én meg azt feleltem az igazgatóhelyettesnek: nézze kedves igazgatónő, elnézést hogy ezt mondom de önnek az égvilágon semmi köze nincs az én családi életemhez ez magán ügy, privátszféra.. és aztmondta az igazgatóhelyettes nő hogy igen is van köze mivel egy diák vagyok...


18/F vagyok, Májusban leszek 19.


febr. 10. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

A pedagógus feladata a nevelés. Emellett a hatékony neveléshez fontos, hogy legyen kapcsolata a pedagógusnak a szülőkkel, és a diák kiegyensúlyozott otthoni légkörrel rendelkezzék.


Egyébként ezzel a "magánügy" szöveggel akkor jöjj, amikor pl. valami miatt nem tudsz tanulni, és a tanár megértését keresed.

febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Az iskolai személyzetnek nincs köze az életedhez.


Meg különben sem a gyereket kell b@szogatni, hogy hozzon rendbe valamit, amit a felette való generációk elcsesztek.


Az lett volna inkább az elvárható, hogy helyretegye nagyanyádékot, mikor a boltban szidtak.



#2


Még akkor sem a diákon kell számonkérni azt, hogy miért nem oldja meg más baját. Nem hinném, hogy jókedvében költözött a másik szülőhöz. Sőt, legtöbbször pont az a megoldás hogy a férgekkel nem is tartsuk a kapcsolatot, pusztán mert ""rokonok"", hanem kiegyensúlyozott életet élünk nélkülük.


Amúgy eskü érdekel, hogy a 2. bekezdésre te hol láttál példát.

febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
A nő gondolom nem kérdezte a te történetedet, és nem kérdezte, hogyan segíthet. Csak megmondja, mit csinálj. Szerintem jó hogy kimondod amit gondolsz. Kevés ilyen embert ismerek.
febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
különben meg semmi köze hozzája. Ez még tavaly decemberben volt. most már nincs ott mert eljárás indult ellene mivel korrupcióval vádolják az iskola titkára meg az meg a fő igazgató
febr. 10. 17:07
 5/14 anonim ***** válasza:

"Az iskolai személyzetnek nincs köze az életedhez."

. Ez így egyszerűen nem igaz. AZ osztályfőnöknek munkájának része, hogy tisztában legyen a családi helyzettel.


Egyébként vicc, hogy milyen hozzáállás van egyesek részéről, máskor meg azzal jönnek, hogy a pedagógusok miért ne lépnek közbe, ha látják, hogy otthon gond lehet a gyerekkel.


Amúgy meg a Kérdező alig írt le valamit a konkrét helyzetről ahhoz képest elég sok dolgot siekrült egyeseknek belemagyaráznia.

febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
szerintem ha kiskorú lennék lenne köze. Májusban 19 leszek!! tavaly töltöttem a 18.at. nagykorú felnőtt ember vagyok
febr. 10. 18:57
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

"nagykorú felnőtt ember vagyok"

Akkor miért ide jársz önigazolásért?


Felnőtt emberként nem tudod elképzelni, hogy jóindulattal mondta, amit mondott? Mi rosszat tett valójában?

febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszer megemlítette ezt, de azon túl nem nagyon szól bele.
febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Mindentől függetlenül békülj ki édesanyáddal. Bármit is csinált, de felnevelt, nála lakhattál és ez nem kis dolog egyáltalán.
febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

9


Egyiket sem jópofiságból csinálta, hanem mert az volt a kötelessége, ha már azt kérte, hogy nála maradjon a gyerek.

A kérdező ugyanúgy élhetett volna az apjánál is, mint most. Vagy akár egy nagyszülőnél, vagy bárhol. Ha az anyjának annyira kellett valamiért, hogy nála helyezték el, akkor az csak természetes, hogy felnevelte s minden alap dolgot megadott neki. Kiskorú veszélyeztetéséért börtön jár...

febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!