Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha bukik a Fidesz, ki lenne...

Ha bukik a Fidesz, ki lenne alkalmas most kormányt alakítani ebből a gyenge ellenzékből?

Figyelt kérdés
Egy ilyen kormány bukással jól járna Magyarország, vagy jobb lenne, ha választások útján lenne kormányváltás?

febr. 15. 08:05
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
52%
40, de, ha Orbán lemond, mert érintett ebben a mocsokban -érintett és le kellene mondania- esni fog, nem kicsit, nagyon.
febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
58%
41) Dehogy mond le Orbán, Orbán maga a Fidesz, ha Orbán lemondana azzal együtt a Fidesznek is vége. Az EU-s választáson amúgy is kiderül majd hogyan állnak a pártok. Ha nem esik vissza a Fidesz támogatottsága drasztikusan akkor minek mondana le?
febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
20%

42, én nem vagyok se jós, se gondolatolvasó, igy nem tudom megmondani, hogy lefog-e mondani, vagy miért fog lemondani.

Azt tudom, hogy én szerintem a jelen események miatt le kellene mondania, hogy ez meg fog-e történni, nem tudom, de nagyon-nagyon remélem, hogy le fog mondani.

febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
32%
Ha Orbán Viktor lemondana, nem történne semmi extra, a parlament új miniszterelnököt választana ennyi. A Fideszenek bőven meg van hozzá a többsége, ha esetleg lenen belső vitta és 4-5 képviselő kilábalna még akkor is jócskán meg lenne a Fidesznek az abszolút többség. De egyébként ja a gondolat is abszurd, hogy Orbán lemondana, ennek semmi realítása nincsen.
febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
44, próbáljuk ki, próbáljuk ki, csak próbáljuk ki, hogy milyen, amikor ő lemond.
febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
32%
45) Mégis minek mondana le? Ha most vasárnap lennének a választások, azt is simán megnyerné, még az ismételt 2/3 se lenne kizárt.
febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
58%

46, mert egy hatalommal való visszaélésben érintett volt egy kinevezettje és egy olyan ember, akit ő jelölt, ráadásúl egy közvetlen közeli ismerőse volt az érintett.

Én szerintem hatalommal való visszaélés vétkével kellene lemondania. Még ma.

febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
23%
47) Még a telex szerint se bizonyítható, hogy K. Endre és Orbán Viktor tetsvére között bármilyen közelebbi kapcsolat lett volna.
febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
37%

48, [link]


de teljesen mindegy, hogy ők ismerték-e egymást, a kérdés, hogy Orbán Viktor ismeri-e az érintett embert, a helyiek szerint igen.

Orbán Viktor 2 politikusa is lemondott emiatt, úgy, hogy Orbán Viktor beosztottjai voltak korábban.

Le kell mondania.

febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem, mit várnak egyesek az ellenzéktől, mikor még egy közös köztársasági elnök-jelöltben sem bírtak megegyezni.
febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!