Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ameddig ekkora jólét van...

Ameddig ekkora jólét van esélytelen, hogy bukjon a Fidesz?

Figyelt kérdés

Az utak tele reggeltől estig kocsikkal (600+ Ft-os üzemanyagot úgy tankolja mindenki, mint a disznó), a boltokban állandóan sorok a kasszáknál, dohányboltokban egymásnak adják a kilincset, kávézók / éttermek pörögnek (napközben is), hétvégente ha jó idő van úgy meg van indulva mindenki, mintha valamit ingyen osztanának valahol, tavaly nyáron rekordszámú magyar Horvátországban...ÉS mindez rekord inflációk meg élelmiszerárak mellett!


(A magyarokat a saját pénztárcája érdekli, nem érdekli korrupció, egészségügy, oktatás, közbiztonság, stb.)


febr. 15. 13:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
És ugyanitt nem értik, ugyanezek a magyarok, hogy miért nem születik gyerek, hogy megy el már sokadik generáció az országból, hogy miért hiányzik fél milla magyar a népszámlálásból és miért kell migránsokkal pótolni ezeket az embereket. Akkora jólét van, hogy beledöglik az ország ebbe a jólétbe.
febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

"kávézók / éttermek pörögnek (napközben is)"


Mert a maradékba megy az összes vevő!

Ennyire ostoba vagy kérdező?

febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Ennyire nem lehetsz autista. Nem mindenki szegény, minden országban van egy olyan réteg aki ezeket megteheti(felső 5-10%), tehát ha azt látod hogy egy 2.kerületi élelmiszerboltba tele vannak azon mit kell meglepődni? Azért mennek Horváthba többen mert olcsóbb mint a Balaton. Az élelmiszert pedig meg kell venni, tudod valamit enni kell(kivéve azok akik megtermelik, de ez a réteg már alig van jelen az országban).
febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

“ Ennyire nem lehetsz autista.”


Nem autista, megafonos.


Ez az egyik feladatuk, hogy meggyőzzék a magyarokat, hogy ne a pénztárcájuknak higgyenek, hanem a propagandának.

febr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
7%
Azon múlik minden,eddig is azért nyertek ,mert egyre jobban éltek az emberek.2010-2014 között nagy reálbér emelkedés volt ebben az országban.Ma egy szorgalmas család nem felsőfokú végzettség mellett is össze tud hozni 500-800 ezer forintot egy hónapban.Ott van a családi adókedvezmény is.Lakástámogatások.
febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
5, én nem vagyok szorgalmas, sőt, végtelenül lusta vagyok, de külhonban még a lustaságommal is megkeresek ennyit EGYEDÜL!
febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Nagy a jólét, tudjuk tele a tesco parkoló.
febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
4%
Megértem,de itthon is meg tud élni egy szorgalmas ember.Egy burkoló,kőműves,festő, stb úgy számol,hogy a napi 30-50 ezer meg legyen.Gyárakban is 300 legalább összejön nettóban.
febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
5-ös azért ez nem így működik. A fidesz hatalmas nagy médiafölénnyel rendelkezik, olyan propaganda gépezete van, amit szerintem Kim-Dzsongun is megirigyelhetne. Próbálj meggyőzni egy borsodi zsákfaluban lévő idős nénit, hogy miért nem kéne Orbánékra szavazni.....kb. lehetetlen, mert csak az M1-ből tájékozódik. Az ellenzéknek nagyon erősen rá kéne feküdnie a vidéki emberek meggyőzésére, mindig Budapestre fókuszálnak....ami nem elég.
febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
7, ne is mond, a minap is pont Balcsin voltam, amikor az összes parkoló tele volt veterán luxuskocsikkal, hát nem kiderült, hogy valami neres flúgos futam volt milliárdos hülyegyerekekkel?!
febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!