Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyien voltak a tüntetésen?

Mennyien voltak a tüntetésen?

Figyelt kérdés

Olvastam olyat is, hogy ~55.000 ember, meg olyat is hogy 280.000 ember…


Az utóbbi szerintem irreálisan soknak tűnik.

Bár ha jól tudom, az elmúlt 10 évben max. 35.000 ember gyűlt össze a legnagyobb tüntetéseken is, szóval ha a 40.000 meg volt, akkor már az 10 éves rekord.


De lehet valahonnan tudni, hogy valójában mennyien voltak, nagyjából?


Mert 55 ezer és 280 ezer között rengeteg van.


Amúgy élőben 4 csatornán nézték a YouTubeon, az egyiken 42 ezren, a másik hármon pedig 25-25-25 ezeren.


Szóval a magyar stream nézettségi rekordot is megdöntötte, ha úgyvesszük, persze “hivatalosan” csak úgy számítana, ha egy csatornán 75 ezer felett streamelték volna (mert az volt/jelenleg az a rekord)…



febr. 16. 20:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:

#30 Szerintem egyszerűen a pillanatnyi helyzet felborította a kommunikációt. Pillanatnyi döntések születtek, amiket aztán már nem sikerült megfelelően kommunikálni az utasok felé.


A BKK-nak még előre tervezett járat eltereléseknél és pótlásoknál sem mindig sikerül normálisan tájékoztatni az utasokat. Egy percenként változó helyzetben pláne nem lep meg, ha nem megy nekik. (Én sem tartom normálisnak, hogy nem sikerül, de mivel ez már régi tapasztalat, így nem lepődök meg rajta.)


A hangosbemondó, meg az appba infót betápláló ember nincs ott a helyszínen, nem látja, hogy mi történik. Valakitől kapja az utasításokat, hogy mit és hogyan kommunikáljanak kifelé. Valószínűleg jóváhagyás nélkül nem is tehet közzé semmit. Fene tudja, hogy hány emberen és főleg mennyi idő alatt (meg milyen torzulásokkal) megy keresztül az infó, kinek mit kell jóvá hagynia, stb.

febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
0%
Es megint kik mentek ki emiatt? Videk vagy Budapest?
febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
50%

#32 szerintem a budapestieknek volt könnyebbb kimenni, mivel elég last minute lett meghirdetve. De elég sokan nézték élőben is a vetítést.

Nyilván jó lenne, ha valaki értesítené azért így is őket, hogy egyáltalán volt ilyen és ekkora volt a tömeg, mert hozzájuk senki nem juttat el semmit.. Ráadásul ahol nincs internet, ott nem is láthatták az egészet egyben. Én is külön letöltöm a nagyszüleimnek a felvételt, hogy megnézhessék majd egyben.

febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
0%

33


Videk is feljohetett volna nyugodtan 1 nappal vonatjegyek nincsenek? Buszjegyek? Vagy csak setalva lehet? Plane a kozelebbi megyekbol.

febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
55%

34/34


ha dolgozol akkor 14-16 óra mikor végzel, mivel jöttek volna? Mávval :D még a szomszédos megyékből is munka után futhatott volna az ember a vonatra majd alig ér oda a tüntetésre. Így is 200 ezren voltak, mikor kellett leállítani egy tüntetés miatt a metrót annyian voltak? Körúton a vili nehezen ment mert még ott is emberek voltak. (ja nem a pedofonból tudom hanem személyesen)

febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
60%

#34 biztos sokan feljöttek. De nem azért mondom, mert vonatjegyek, hanem mondjuk valakinek már programja van..

+ munka után azért a közlekedés az ország nagyrészén, hát... nem olyan jól kiszámítható, odaérsz-e vagy sem.

Meg azért szerintem már nem olcsó utazni, pláne páróráért oda-vissza jegy, pont vidéken szerintem azért sokan nem engedhetik meg maguknak pénzügyileg.

Amúgy meg ahogy 35ös mondta, igen, már 6 előtt lezárták Budapesten is a metrókat, hiába jönnek fel vonattal, nem valószínű, hogy odaértek volna. De amúgyis az számít, ki támogat - azért elég sok pénz összegyűlt, valszeg nem csak az a 150ezer ember adományozott pénzt, akik élőben ott voltak.


Meg amúgy honnan tudjuk, hány vidéki volt?:D Ezt senki nem tudja így kutatások nélkül megmondani.

febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
0%

35


Szabadnap? Mintha nem lett volna elore kihirdetve, ne keress kifogast.

febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
55%

37/37


Persze szabadnap, mert a legtöbb helyen a szar fizetések miatti létszámhiányba adnak neked benyögésre szabadnapot.....

Legyél már kicsit reális. Nekem pécsi ismerőseim fel akartak jönni, 14 ig dolgoznak, esélytelen feljutni tömegközlekedéssel. Ilyen világrekord benzinárral meg nem engedhetik meg maguknak a kocsikázást.


200 000 ember jött el így is. Ha neked ez kevés.....

febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
0%
Kifogasok kifogasok, nyugodtan lehetett volna jonni videkrol is, kozel videkrol plane. Intercityrol hallott a videk? Nem kell itt a cipot kisujjal felhuzni. A netadot is BP gatolta. BP kuzdott mindenert szinte. Videk meg kapalt. Jo az regen volt es az volt a dolga mert legalabb kaja legyen meg viz. Csak megmaradt ez a szokas, viszont mar ilyen dolguk annyira nincs max 1-2 embernek mert technologia fejlodott. Aztan most megy a kifogas, hogy jaj fizetes nelkuli szabadnapot egy db videki nem tud kivenni meg nem tud sehogy sem feljonni BP-re tuntetni, meg jaj meg juj meg ne meg na meg ah meg ih.
febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:

Hát igen, de ez kinek a felelőssége, hogy a vidék ennyire visszamaradott?:D A Fidesznek.


Egyébként ez egy trianonból eredő probléma, hogy a legtöbb nagyvárost levágták az új határok, és így lényegében minden is Budapesten összpontosul, rettenetesen vízfejű az ország. És mivel a vidék egyre romlik, ezért egyre többen akarnak majd felköltözni Bp-re, mert a kormány szuper lombkoronasétányokon meg jachtokon kívül nem sok mindenre költ... pláne nem az ország fejlesztésére. Az meg nem is érdekük nekik, hogy a vidékiek jólétben éljenek, amíg le tudják őket fizetni krumplival, jó nekik.


Te egyébként most kinek a pártján állsz?:D Kevesled ezt a tömeget?:D Nekem Pécsről jött fel egy barátnőm, ott tanul, de ő sem ért ide időben, egyrészt a hév miatt, másrészt pedig a városban lévő tömeg miatt.

febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!