Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyien voltak a tüntetésen?

Mennyien voltak a tüntetésen?

Figyelt kérdés

Olvastam olyat is, hogy ~55.000 ember, meg olyat is hogy 280.000 ember…


Az utóbbi szerintem irreálisan soknak tűnik.

Bár ha jól tudom, az elmúlt 10 évben max. 35.000 ember gyűlt össze a legnagyobb tüntetéseken is, szóval ha a 40.000 meg volt, akkor már az 10 éves rekord.


De lehet valahonnan tudni, hogy valójában mennyien voltak, nagyjából?


Mert 55 ezer és 280 ezer között rengeteg van.


Amúgy élőben 4 csatornán nézték a YouTubeon, az egyiken 42 ezren, a másik hármon pedig 25-25-25 ezeren.


Szóval a magyar stream nézettségi rekordot is megdöntötte, ha úgyvesszük, persze “hivatalosan” csak úgy számítana, ha egy csatornán 75 ezer felett streamelték volna (mert az volt/jelenleg az a rekord)…



febr. 16. 20:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
18%

40


Hat persze hogy keveslem. Ha a videknek szamitana ez, tele lennenek a buszok es vonatok, hev esetleg Rackeve pl., Reggel es mar ok kezdenek a tuntetest nem BP mint mindig. Tehetne valamit az ilyenekben a videk is, nem csak tatott szajjal fogja a sort es a live kozvetitest nezi majd racsap a sorhasara es na ezek a banyekok megint mit terveznek a soros halozat skizofren kemjei biztos. Ez a baj a videkkel inkabb kapal es ez alatt ertem a kapalast nem szo szerint, hanem a propaganda fagyi benyalast a kozepebe, ami pottyan az meg a gyomorba egyenesen leesik naluk, a kifogasok meg a tenyek ellen is, ez a kapalas meg krumplizalas. Kis grofo meg Majkarol ne is beszeljunk. Ok mondjuk nem kapalnak hanem szedik a rubelt meg most mar a 11 eveseket is amennyit megkaptak isten tudja.


ellenzeki vagyok nyilvan nem kapagep.

febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
56%

az ellenzéknek nagy hibája, hogy nem kezd semmit a vidékkel, amit a kormány kihasznál.

Nem tudom, én örülök ennek a tömegnek, hátha ez példát mutat végre a vidéknek is, hogy megérheti.

De még mindig megértem, hogy sokak nem mertek ezért nekivágni az útnak, bár én is örültem volna, ha még többen vannak. Viszont az is tény, hogy az utazás nem annyira jó. Most ráadásul ha jól tudom vannak vonatutak amik nem is járnak rendesen.

febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
18%
az ellenzek hibaja mar a videk is.. na ez mar l o l. kepzeld el ha meg csatlakozna ugy videkrol szetszortan kelet meg nyugat meg delrol meg eszakrol es osszesen kijonne 1 milka. Na akkor lenne nagy biznisz. En errol beszelek. Nem "feltetelezzuk meg adjuk ossze 50 meg 25 ezer". En milkarol beszelek, nem ezerrol meg ezrekrol. Az utazast meg leszarnak. Az lenne a legkevesebb ha fel lennenek haborodva. BP-iek akik kint voltak zavarta oket az esti hideg vagy a nappali tomeg barmi? Nem mert azert mentek oda alapbol, hogy zavarna oket? sehogy.
febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
18%
es nem este kell a milkanak jonnie, reggel is lehet jonni es delutan hazamenni vonattal csak legyen felhaborodas meg megnyilvanulas demonstracio.
febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:

#43 én csak azt mondom, hogy az ellenzék abban hibás, hogy nem mutatnak alternatívát azoknak a vidékieknek, akik istenként imádják Orbánt.

Miért nem lehet örülni a kicsinek? Az elmúlt 10 évben egyetlen tüntetés és megmozdulás nem hozott össze ennyi embert, szerintem örülni kéne az első lépésnek is. Már csak azt reméljük, hogy folytatódik valahogy... és nem a "közös ellenzék" vagy minek a vasárnapi tüntetésével, amire kb összesen 2 ezren jeleztek vissza facebookon...

febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
egyébként én sajnos úgy gondolom, hogy a vidékieknek már-már mindegy, mi lesz itt... ezzel pedig valakinek kéne kezdeni valamit, hergelni őket és megmutatni nekik, hogy ki miatt olyan rossz az ország, amilyen.
febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
18%

45


nem lehet orulni a kicsinek, mert abbol mar csinaltunk. Nagyot kell, mert abbol van a nagy hang. Lehet azert nem hozott semmit mert a videk nem jott es nem milka szamban jottek BP-re emiatt gellert hegyre, varpalotahoz, varnegyedhez, parlamenthez, hosok terehez, ahova fertek. Mar unalmas hogy mindig BP hoz valtozast de most nem eleg BP. De lehet en vagyok a hulye mert ez a kormany lesz*rja meg videket is.

febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:

47 hát, ekkora még akkor sem volt.

A tüntetés elsődleges célját teljesítettük: a nagy tömeget és a pénzgyűjtést.

Én csak azt tudom remélni, hogy ez a csapat + új arcok folytatják, amit elkezdtek, akkor hátha feljön majd a vidék is.

Szerintem ezek után nagy felelőtlenség lenne kilépni emögül az ügy mögül, a változás ügye mögül... nagyon-nagyon remélem, hogy nem teszik és nem fog hamvába halni ez a fellángolás... kétlem, hogy Gulyás Marci és az influenszerek felszólalása jogos lenne, hogy ezután már csak rajtunk múlik minden... itt a sok, tettre kész ember, akik megbízhatatlan alakokért (mint az ellenzék alakjai) nem fognak utcára menni. Olyanokért fognak utcára menni, akikben megbíznak, és úgy látszik, ez a csapat ilyen. Ezt kár lenne veszni hagyni.

febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:

#47 szerintem meg kéne próbálnunk erre tényleg egy első lépésként tekinteni, ahogy Ede mondta - én azt remélem, hogy Ede is TÉNYLEG első lépésnek tekinti, a saját maga, maguk szempontjából is.


Én el tudom képzelni, hogy a vidékiek féltek, hogy "fölöslegesen" jönnek fel, mert korábban Budapesten sem volt ekkora megmozdulás. Én csak remélni merem, hogyha szerveznek folytatást EZEK a szervezők, akkor még több ember fog eljönni.

febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
71%
49# Csak ezen a tüntetésen valahogy túl is kellene lépni. A fidesz simán le LMBTQ-z mindent és az agymosottak meg is nyugszanak. Még a pedofilvédő fideszt is ugyanúgy éltetik.
febr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!