Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyien voltak a tüntetésen?

Mennyien voltak a tüntetésen?

Figyelt kérdés

Olvastam olyat is, hogy ~55.000 ember, meg olyat is hogy 280.000 ember…


Az utóbbi szerintem irreálisan soknak tűnik.

Bár ha jól tudom, az elmúlt 10 évben max. 35.000 ember gyűlt össze a legnagyobb tüntetéseken is, szóval ha a 40.000 meg volt, akkor már az 10 éves rekord.


De lehet valahonnan tudni, hogy valójában mennyien voltak, nagyjából?


Mert 55 ezer és 280 ezer között rengeteg van.


Amúgy élőben 4 csatornán nézték a YouTubeon, az egyiken 42 ezren, a másik hármon pedig 25-25-25 ezeren.


Szóval a magyar stream nézettségi rekordot is megdöntötte, ha úgyvesszük, persze “hivatalosan” csak úgy számítana, ha egy csatornán 75 ezer felett streamelték volna (mert az volt/jelenleg az a rekord)…



febr. 16. 20:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
16%
Elképesztő az a felfogás, ahogy sokan viselkedtek. Aki nincs velünk, az ellenünk. Ezt látom az influenszereknél is, akik szervezték a tüntetést, és itt a fórumon is. Lehet, hogy ezért vagyunk ilyen kevesen...?
febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:

#61 szerintem az egész országban ez a gondolkodási mód.

És egyébként most ennél az ügynél tényleg logikus volt a vagy velünk, vagy ellenünk, ugyanis maga a téma mindenkié, viszont az, hogy sokan azzal a kifogással a világnak közzétéve közölte, hogy egyetért a dologgal, de menjetek a fenébe, akik tényleg tenni is akartok érte, hát... sok emberrel kapcsolatban csalódtam. Mert a Fidesz propagál ezzel évek óta, és most, hogy valaki felszólította őket, TEGYETEK IS... hát aki itt nem áll egy ügy mellé, az egyértelmű, miért nem, és hogy hova tartozik... Jó, nyilván nem mindenkinél, de ha pl a celebes listát megnézzük... na mindegy.

febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
53%
Pedofilok és a kormány gyermekvédelme ellen tüntettünk. Aki ellene van az szerinted mi mellett teszi le a voksát?
febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
28%

#63

Csak az, aki nem ment el, mert nem ért rá, az nem lesz automatikusan ellene. Amikor Tóth Gabi magyarázza a f*szságát, hogy anyagilag megkárosították, akkor lehet rá köpködni, csak amit én felvetettem az nem erről szólt, hanem arról, hogy fizikailag nem lettem volna képes odaérni.

febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
Azzal semmi baj, és a szervezők is tudják, hogy nem lehetett ott mindenki. Hát utolsó pillanatban hirdették meg, nyilván nem tudta mindenki felszabadítani magát.
febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:

Kedves 61-es. Amit jómagad írtál le az pont, hogy a pártokra jellemző. Legfőképpen a jelen hatalmon lévőre.


Kicsit is nyitottabb lennél, picit is rászánnád az idődet arra, hogy edukálódj több nézetből, akkor emberként tudnád mi a helyzet és nem fideszes idézet-töredéket idéznél tudattalanul.


Ugyanis ez fideszes emberek száját hagyta el. Az utóbbi években nem egyszer.


Engedd le a kis védőfaladat és kezdj el embertársadra emberként tekinteni.


Azok a youtuberek pedig tisztességes emberek.


Nem a szenny-influenszer réteg. Nem marhaságokat dolgoznak fel "tartalomnak" eladva.

Nem fogadnak el minden jött-ment szonzort, sőt nagyon megválogatják azokat.


Mindemellett helyén van a szívük. S nem köntörfalaznak, kimondják az igazat.


Javaslom, hogy nézz utánuk.

S nem innen-onnan kukázott anyagokból, hanem egyenesen az ő platformjaikról.

Ahol kint vannak a dolgok egészében.


S pont ezek azok az értékek, amik miatt megannyi ember mellettük van. Ami miatt jómagam is az első pár százas nézettség óta figyelemmel kísérem őket.

Emberségesek igazságérzettel.


Őket a nyitottabb és tisztább értékrendű emberek követték és követik.

Nem a báránylelkűek rétege ez, hanem azok emberek társasága, akiknek minden befolyás nélkül van önálló véleményük és javarészt egyeznek ezen vélemények ezen tartalomgyártók véleményével.


Nem mindennel értünk egyet, ám értelmes ember ezt is helyén tudja kezelni s elfogadni.

A prioritásokban viszont hasonló elveken vagyunk.


A szervezők azzal is tisztában vannak, hogy vannak, akik nem mertek kiállni (okkal) s elfogadták.

Ám voltak esetek, akikben nagyot csalódtunk emberként, de ezek a személyek nem a szervezők közt voltak.

Pont, hogy hiányoltuk onnan azokat az embereket.


Ha nem akarnak résztvenni, mondjanak nemet, ám nem mindegyhogyan teszik azt.


Azt is megértem, aki fidesz hatalmának nyakörve szorítja a nyakát. Egy kedves barátomnak azért kellett 2 megyével odébb költöznie, mert egy fideszes ember feleségével összeszólalkozott. Onnantól pedig nem vették fel sehova dolgozni, ahol pedig volt, onnan kirugatták...


A hölgyemény lelke cukorból van, nem tudja önmaga rendezni a saját dolgait, nézeteit, a párjáról pedig milliókat vakar le.


Egy kisebb párt hasonlókat csinál... Egyszerűen nem tudják helyén kezelni azt, hogy ne éljenek vissza a hatalmukkal.

Emberként pedig képesek legyenek helyén kezelni a dolgokat, köztük a magánéletet.


Ilyen hely ez az ország.


S remélem az értelmesebb réteg feléled.

Pártfüggetlen tűntetéseket rengetegen preferálják.


Ezért is voltunk annyian jelen.


Elég volt az embertelenségből!


A gyerekek jövője pedig méginkább fontosabb!

febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
Jött-ment szponzort*
febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
25%

#66

"Nem marhaságokat dolgoznak fel "tartalomnak" eladva."

Ezzel vitatkoznék, tekintve, hogy legtöbbször politikusok megjegyzéseire reagálnak.

febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:

Kedves 66-os.

Én sajnos itt a fórumon is ezt látom, de a bármelyik közösségi oldalon is ez figyelhető meg. Ha nem ezt látod, lehet, hogy neked kellene (ahogy szép magyar szóval írtad) edukálódnod...

febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!