Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most az összes párt üldözni...

Most az összes párt üldözni akarja a tanár-diák szerelmeket?

Figyelt kérdés

febr. 19. 15:14
A kérdező szavazást indított:
Igen és ez így helyes
Igen, de szerintem ez már túlzás, idáig nem kéne eljutni
Nem, nincs erről szó
19 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem pl. a gimis énektanárnőmmel volt egy viszony-félém, és rohadt dühös lettem volna, ha ezt valaki megakadályozza, csak hogy “megmentsen” engem.
febr. 19. 15:15
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Azért az tény, hogy senki sem azért küldi a gyerekét a suttyóba, hogy ott a tanár bácsi vagy néni elcsábítsa.


Engem pl. burkoltan molesztáltak belémérzelmesedett tanár nénik 15-16 éves koromban és mivel nem voltak az eseteim nem volt kellemes. meg a viszonzatlan szerelem nem éppen felfelé kerekítette a jegyeimet...

febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem lenne elég csak a férfi-fiú viszonylatban tiltani?
febr. 19. 15:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy h csak azt mentsék meg, aki igényt tart rá ?
febr. 19. 15:50
 5/8 hypno ***** válasza:
61%

#4


Szerintem nem. A nemi abúzust 11:1 arányban lányok sérelmére követik el.

febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

#3


A kérdező szerintem arra utalt, hogy túl lesz lihegve a téma

febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt meg kell érteni, hogy bizonyos munkaköröket úgy és azért finanszíroz meg SAJÁT ADÓJÁBÓL az állampolgárok közössége, hogy munka közben NE ÉRZELMI HÚROKAT PENGESSEN és pláne ne szexualizáljon a rábízottakkal!


Tudok olyan tanár-diák szerelemről, ami beteljesült a tanár-diák viszony LEZÁRULTA UTÁN! Ilyen előfordulhat és elfogadható, ha a diák közben betölti a 18. életévét és a tanár-diák viszony LEZÁRUL, mire a szerelemből konkrét viszony lesz a gyakorlatban!


Van orvos, pszichológus is, aki szerelembe esik páciensével, van pap is, aki szerelmes lesz - de VÁLASZTANIA KELL: vagy egyik vagy másik!


Azt gondolom, igen, hogy egy tanár a SAJÁT diákjával még a beleegyezési korhatár (15 év) után se jöjjön össze, várja meg a diák nagykorúságát és a függelmi viszony megszűnését kettejük között!


Ha a diák felnőttként, 18 évesen is viszonozza a szerelmet, bánomisén, akár házasodjanak össze!


Ameddig én fizetem, az én adómból, addig ne csajozásra / pasizásra használja az értékes munkaidőt és a státuszából nyert hatalmat!

febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt az is etikátlan és szerencsétlen, ha valaki egyetemen jön össze az oktatójával, de az nem törvénytelen.


Viszont ott is juthat a diák előnyhöz a társaival szemben, ha szexuálisan kapcsolatot folytat a tanárral.


Sőt ez az oka annak, hogy cégekben sem etikus, ha valaki a munkatárssal jön össze, bár nem törvénytelen.


A gyerekek esetében a hatalmi viszony, és az, hogy a gyerek nem láthatja át, hogy mivel jár, az teszi súlyossá az ügyet.


De nagy igazságnak tartom általában is, hogy házi nyúlra nem lövünk, tehát ne keverjük a munka és magánéleti kapcsolatokat, egy kapcsolatnak egy világos célja legyen, és az a cél legyen csak az, akkor nem fog egyik fél se nagyot sérülni.

febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!