Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ez a siralmas semmi...

Tényleg ez a siralmas semmi az ellenzék?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/live/3HDKka3fPD8?feature=shared


Megnéztem ezt a Partizán interjút, fájdalmas volt. Esküszöm. Most megint rá kellett jönnöm, hogy ezekkel marad a fidesz. És akkora kontraszt látni ezt a hősök terei tüntetéshez képest.


Szégyen ez az egész banda. A riportból világosan látszik, hogy nem mi érdekeljük őket, ráadásul félre is beszélnek. Tényleg ennyire nyomorultak? Főleg a DK Klára... Az volt a legválalhatatlanabb.... 😓😱



febr. 21. 10:06
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
40%
19: Akkor miért átlalánosítasz? Nem csak ez a 3 ellenzéki párt van, nem csak ez a 3 ellenzéki ember van, amik és akik megjelentek a műsorban.
febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
20. Mit akarsz kipróbálni? Én megéltem az MSZP - SZDSZ kormányzást. Ferit már ismerem, DK Klára az ő látlelete és jelenleg ők a legerősebb ellenzéki párt. Én rájuk vagy azokkal, aki velük összefog, azokra nem szavazok. Donáth és a Momentum egy buta p és part. A többi meg nem éri el az 5%-ot. Szóval mit szeretnél kipróbálni?????
febr. 21. 10:52
 23/51 anonim ***** válasza:
39%

Egy másik kormány szeretnék kipróbálni, egy másik kormányfővel, egy másik politikával. Én azt szeretném kipróbálni, hogy milyen lenne, ha nem Orbán Viktor irányitaná ezt az országot.

Én ezt szeretném kipróbálni.

Kihal az ország, ha nem változtatunk.

febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
20%

22 Donáth buta??? Aha, te meg az okos :D


A Momentum is teljesen vállalható, ahogy az MKKP is. Nem hinném, hogy annyira buták lennék, hogy 1000%-al több lélegeztetőt vennének, 400%-os áron :D Itt a lényeg, te nagyon okos :DDDD

febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
65%

23# ez szép...

De hogyan és kivel akarod kipróbálni?

Komolyan kérdezem.

Tegyük fel, ellenzéki oldalon megjelenne egy ígéretes, feddhetetlen új párt...

Szerinted mi történne?

Elsőként nem a fidesz gyalulná le őket, hanem a mostani ellenzék, élén Gyurcsánnyal...a mostani ellenzéki hatalom is hatalom.

Én sokszor leírtam, akik itt a Fideszt szidják egyfolytában, mindegy mit, mikor, hogyan csinál, na pont azokba saját szavazataikkal tartják életben azokat, akik miatt sosem tudják leváltani a Fideszt.

Szóval előbb azt kellene elérniük,hogy a mostani ellenzékre ne szavazzanak, mert előbb őket kell eltüntetni...aki ezt nem érti, az ne reklamáljon.

febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
25%
25, komolyan mondom, hogy bárkivel, koalicióban.
febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
70%
Romentum. Cseh Katalin ellen rendőrségi nyomozás van folyamatban. Donáth apja bűnöző, Fekete Győr rendőrökre dobál füst gránátot, videó van róla. Most kapott felfüggesztett börtönt. De szerintünk mindent lehet. Ezek akarnak erkölcsökről hadoválni? Komolyan van olyan idióta, hogy valaki pont a Momentumra mondja, hogy non plus ultra. Viccpárt. A Második Reformkor, na az normális párt, a Momentumra max a 15 évesek szavaznak. Még is látszik a támogatottságukon, nagyot esett mostanában.
febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
56%
26# és kiket gondolsz bele ebbe a " koalícióba"???
febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
0%
Toroczkai Lászlóra és Gyurcsány Ferencre gondolok, Donáth Annára és Kovács Gergőre gondolok, mindenkire gondolok, amikor azt mondom, hogy bárki. BÁRKI, csak koalició legyen és többpártrendszer.
febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
69%

#22: Én egyszer már végre azt szeretném kipróbálni, hogy milyen amikor végre egy olyan kormány lenne ami a magyarok érdekeit helyezi a célok középpontjába ahelyett, hogy idegen hatalmaknak való megfeleléssel és a saját zsebük kitömésével foglalatoskodnának.


Pillanatnyilag a Mi Hazánkon kívül sajnos nehéz ilyet találni.

febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!